CEP-TABLET

Samsung Note 7 ne zaman çıkacak? Özellikleri neler olacak? Fiyatı ne olacak?

Samsung Note 7 ne zaman çıkacak? Özellikleri neler olacak? Fiyatı ne olacak?

Herkesin merakla beklediği Samsung’un yeni bombası Galaxy Note 7 (Galaxy Note 6) ne zaman tanıtılacak? Özellikleri neler olacak? Samsung Note 7‘nin çıkış tarihi ve özellikleri neler olacak?

Geri sayımda artık sona doğru ilerliyoruz.Samsung’un geçen yılki üst seviye phablet modeli Galaxy Note 5’i tanıttığı tarihe doğru yaklaşıyoruz. Samsung bu tarihe yakın bir tarihte de bu yılki üst seviye phablet modeli Galaxy Note 7’yi açıklayacak. Bu arada Samsung bu yılki modelde sırayı bozdu veGalaxy Note 6’yı atladı. Çünkü firma rakamın S7 serisi ile aynı olması gerektiğini düşünüyor. Bu yıl ile birlikte Galaxy Note ve Galaxy S serisi aynı rakamlarla ilerleyecek.

Diğer taraftan şimdiye kadar Galaxy Note 7 ilgili birçok sızıntı ve söylenti gün yüzüne çıkmıştı. Yani bunlar sayesinde az çok yeni Galaxy Note 7’nin nasıl olacağını tahmin edebiliyoruz. Bunun yanı sıra Samsung ise sızıntılara aldırış etmeden Galaxy Note 7 hazırlıklarını sürdürüyor.

note-7-big

Samsung Note 7’nin çıkış tarihi

Samsung bu yıl da geçen yıl olduğu gibi yeni phablet modeli için Ağustos ayını bekliyor. Bu yılla birlikte iki yıldır yeni stratejiye geçen Samsung, Galaxy Note 5 modeli ile bu stratejide başarılı olmuş ve Note 7 ile de bu stratejiyi sürdürme kararı almıştı. Peki bu Galaxy Note 7 modeli ne zaman çıkacak?

Son gelen raporlara göre Samsung, Samsung Note 7 modelini 2 Ağustos Salı akşamı resmen duyuracak. Bunun yanında cihazın aynı gün ön siparişe sunulması ve 20 Ağustos itibarıyla da genel satışa sunulması bekleniyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir