CEP-TABLET

Samsung Galaxy S7 ve Edge S Voice

Samsung Galaxy S7 ve Edge S Voice

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]Sadece konuşarak çeşitli görevleri yerine getirin.[/box]

Uyandırma komutunu ayarlama

Kendi uyandırma komutunuzu kullanarak S Voice‘u başlatabilirsiniz.

İlk kez S Voice‘u başlatırken, START üzerine dokunun ve kendi uyandırma komutunuzu ayarlayın.

Uyandırma komutunu değiştirmek için Uygulamalar ekranını açın ve S Voice üzerine dokunun. Sonra simge-on-kamera-ayar › Voice wake-upChange wake-up commandSTART üzerine dokunun ve ekrandaki talimatları takip edin.

Cihaz kilitliyken uyandırma komutunu kullanarak “S Voice” özelliğini çalıştırmak üzere cihazı ayarlamak için simge-on-kamera-ayar üzerine dokunun ve etkinleştirmek için Wake up in secured lock üzerine dokunun.

S Voice’u Kullanma

  • Önceden ayarlanmış uyandırma komutunu söyleyin.

Alternatif olarak Uygulamalar ekranında, SamsungS Voice üzerine dokunun. S Voice başlatıldığında cihaz, ses algılamaya başlar.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Bu uygulama, bölgeye veya servis sağlayıcısına bağlı olarak kullanılamayabilir.[/box]

s-voice

  • Bir sesli komut söyleyin.

Cihaz komutu algılarsa, ilgili eylemi gerçekleştirecektir. Sesli komutu tekrarlamak veya farklı bir komut söylemek için simge-7 üzerine dokunun veya önceden ayarlanmış uyandırma komutunu söyleyin.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Cihaz belli bir süre kullanılmadığında bu uygulama otomatik olarak kapanır.[/box]

Daha iyi ses algılaması için ipuçları

  • Net konuşun.
  • Sessiz yerlerde konuşun.
  • Küfürlü veya argo sözcükler kullanmayın.
  • Aksanlı konuşmayın.

Cihaz herhangi bir komutu algılamayabilir veya çevrenize veya nasıl konuştuğunuza bağlı olarak istenmeyen komutları verebilir.

Dili ayarlama

Uygulamalar ekranında, SamsungS Voicesimge-8 › Language üzerine dokunun ve bir dil seçin.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Seçilen dil sadece S Voice’a uygulanır, cihazda görüntülenen dile uygulanmaz.[/box]Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir