CEP-TABLET

Samsung Galaxy S7 ve Edge S Health

Samsung Galaxy S7 ve Edge S Health

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]S Health sağlığınızı ve zindeliğinizi yönetmenize yardımcı olur. Sağlık ve zindelik hedefleri belirleyin, ilerlemenizi kontrol edin ve genel sağlığınızın kaydını takip edin.[/box]

S Health’i Başlatma

Bu uygulamayı ilk kez başlatırken veya bir veri sıfırlamadan sonra yeniden çalıştırırken, kurulumu sonlandırmak için ekrandaki talimatları izleyin.

  1. Uygulamalar ekranında SamsungS Health üzerine dokunun.
  2. Kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.

S Health Kullanımı

Sağlık ve formunuzu izlemek için S Health menülerinden ve takip uygulamalarından önemli bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamalar ekranında Samsung → S Health üzerine dokunun.

s-healt

Takip uygulamaları, hedefleri ve programları S Health ekranına eklemek için, DAHA › Öğeleri yönet üzerine dokunun ve ardından öğeleri TAKİPÇİLER, HEDEFLER, ya da PROGRAMLAR sekmeleri altında seçin.

HEDEFLER: Günlük forma girme hedeflerinizi belirleyin ve gelişiminizi izleyin.

PROGRAMLAR: Kişiye özel egzersiz programlarını kullanın.

TAKİPÇİLER: Aktivitelerinizi, besin alımını ve vücut ölçümlerinizi takip edin.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]S Health fonksiyonları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için DAHAAyarlarYardım üzerine dokunun.[/box]

İlave Bilgiler:

  • S Health işlevleri sadece fitness ve sağlık amaçlıdır ve bakım, mitigasyon, tedavi ya da hastalıkların önlenmesinde hastalıkların ya da diğer durumların tanılanması amacı taşımamaktadır.
  • S Health için olan mevcut fonksiyonlar, özellikler ve eklenebilir uygulamalar ülkeden ülkeye yerel yasa ve yönetmelikler nedeniyle farklılık gösterebilir. Kullanmadan önce kendi bölgenize özel kullanılabilir uygulamaları ve özellikleri kontrol etmelisiniz.
  • S Health uygulamaları ve hizmeti bir ön uyarı olmaksızın değiştirilebilir ya da kesilebilir.
  • Böyle bir veri toplama talep ettiğiniz hizmeti sağlamak ile sınırlı olup buna zindeliğinizi artırmak için ek bilgi sağlamak, senkronize etmek, veri analizi yapmak ve istatistikleri çıkarmak ya da daha iyi hizmet geliştirmek ve sağlamak dahildir. (Fakat, Samsung hesabınıza S Health‘den oturum açarsanız, veri yedekleme amacı doğrultusunda verileriniz sunucuya kaydedilebilir.) Bu amaç doğrultusunda tamamlamak için kişisel bilgiler saklanabilir. Ayarlar menüsündeki Verileri sıfırla seçeneği ile S Health’e kaydedilen kişisel bilgileri silebilirsiniz. Sosyal ağlarda paylaşılan veya depolama cihazlarına aktarılan herhangi bir veriyi silmek için bunları ayrı bir şekilde silmelisiniz.
  • Verilerinizi diğer Samsung servisleri, seçtiğiniz uygun üçüncü partiler ve diğer bağlı cihazlarınız ile paylaşabilir ve /ya da senkronize edebilirsiniz. Bu gibi diğer servisler ya da üçüncü parti cihazlar tarafından “S Health” bilgisine erişime yalnızca sizin onayınız ile müsaade edilir.
  • Sosyal ağlarda paylaşılan ya da diğer kişilere gönderilen verilerin yanlış kullanımından tamamen siz sorumlusunuz. Kişisel verilerinizi diğer kişiler ile paylaşırken dikkatli olun.
  • Eğer cihaz ölçüm cihazlarına bağlanırsa, doğru çalıştığını onaylamak için iletişim protokolünü doğrulayın. Eğer Bluetooth gibi kablosuz bir bağlantı kullanıyorsanız, cihaz diğer cihazlardan gelen elektronik etkileşimden etkilenebilir. Radyo dalgaları yayan diğer cihazların yakınında cihazı kullanmayın.
  • Lütfen S Health Şartlar ve Koşullar ve Gizlilik Politikasını kullanımdan önce dikkatlice okuyun.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir