DÜNYA

Sahibinden satılık ikinci el kadın!

Sahibinden satılık ikinci el kadın!

İngiltere’de gerçekleşen bu olay Simon O’Kane isili bir adamın, karısı Leandra’ya ikinci el eşya gibi gösterip 260 bin tl gibi bir rakama satışa çıkarması ortalığı karıştırdı.

İki çocuğu olan aile babası Simon O’Kane, web sitesi aracılığı ile  İngiliz asıllı karısı Leandra’yı satışa çıkarması sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Şaka olarak açılan bu ilanın açıklamasında ise: “Satılık eş. Sıfır değil, kullanıldı ama hala ömrü var. Satmamın sebebiyse ben hevesimi aldım ve onu benden daha çok hak eden birileri olduğunu hissediyorum. (Tanrım, lütfen öyle biri olsun.)” Ayrıca karısının resimlerini de ilanda paylaştı. Simon O’Kane, karısının satış fiyatını ise; 65 bin 880 pound (261 bin 222 lira) değeri olarak açıkladı.

ALAY KONUSU OLDU

İnternet üzerine konulan “satılık 2. el eş” aynı zamanda takipçilerin de alay konusu haline geldi. Bazı yorumlar ise;  “Kaç kilo çekiyor? 40 kilo çıkacaksa alasım var.” gibi espirili yorumları da beraberinde getirdi.

İlandan haberi olmayan kadın ise, ilerleyen zamanlarda ilanı gördü. Kocasına sinirlenen çılgın kadın ise; kredi kartı ekstresi ile intikam alacağını ve kocasını öldürmek istediğini şaka yollu söyledi. Genç kadın asıl kızdığı şeyin fotoğrafını paylaşmasının olduğunu belirterek şaka kaldırabildiği için eşinin çok şanslı olduğunu söyledi.

satilik-kadin satilik-kadinBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir