KADIN

Saç Modelleri ve Detayları 2017-2018

Saç Modelleri ve Detayları 2017-2018

Yılların geçmesi açıkçası bir bakıma yenilenmemiz kendimiz bulmamız olarak değerlendirilebilir. Sadece kendimiz dışındaki objeleri değiştirerek doğru işler yapmış olmayız.

Kendimize de zaman ayırıp değişmeliyiz. İşte bu değişim bizim ruhumuza pozitif bir şekilde yansıyacaktır. Kendimizdeki değişikliğin en büyük noktası saç modelleridir.

Yeni bir görünüm yeni bir heyecan en trend 2017-2018 saç modelleri sayesinde olacaktır.

Klasik saç modelleri sürekli sıradanlaşır bu zinciri kırmak ise o yılın trendlerini takip etmekle olur. İşte bugün sizlere 2017 saç modelleri ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz. Hangi saç modellerini kullanmalısınız hangi bilmediğiniz saç şekillendirmeleri başladı bunlar hakkında geniş bilgiler edineceksiniz.

Saçlardaki modayı yakından takip ediyorum diyenler için en trend 2017-2018 saç modellerini öğreniyoruz.

2017 Saç Modelleri ve Detayları

1.Küt Saç Kesimleri

Biraz daha kısa saçlarla beraber kullanılacak bir stil olan küt saçlar yüz hatlarınıza tam oturur. Derli toplu bir görünüm isteyenlerin tercih etmesi gerekir. 2017 saç modelleri arasında yer aldığının altını çizelim. Pistlerde bu saç tarzını sıklıkla gördük çünkü.

Denenmesi gereken biraz klasik biraz süslü saç tarzıdır.

2.Shag Saç Kesimleri

2016 yılının başları gibi yavaş yavaş kendini göstermeyen başlayan Taylor Swift’in öncülüğündeki saç kesimi shag saçlardır. Omzu hizasındaki lob kesimlere ince katlar eklenerek doğal saç yapısı ile birlikte kullanılan dalgalı saç modelidir. Seksi,kışkırtıcı, çekici,doğal olması en büyük özelliklerinden.

3.Kıvırcık Kahküllü Saç Modeli

Kıvırcık bir saç modeline acaba kahkül olur mu diyen bayanlarla çok sık karşılaştım. Artık gördüğünüz gibi olmayı bırakın trend sayılacak saç modellerinden oluyor. Kıvırcık kahküller shag saç modelinin kıvırcık saçlara uygulanmış stili diyebiliriz. İşte birazcık dağınıklıkla da çok harika çekici olabiliyorsunuz bayanlar. Hep saçlarınızı çok düzenli duracak diye uğraşmayın.

4.Orta Uzunluktaki Saç Modelleri

Genelde hep uzun ya da kısa saç kesimleri ilgi görmüştür ama bu son iki yılda değişiklik gösteriyor ve orta uzunluktaki kullanacağımız saç modelleri şekline dönüyor. Hafif omuzların altına kadar inen saçları artık çok fazla görmeye başlayacağız çünkü gerçekten doğal bayanın görüntüsünü de yansıtıyor. Ayrıca çok uzun boylu bir bayan değilseniz de bu uzunlukta bir saç boyu çok enfes olacaktır.

5.Uzun Bob-Lob Saç Modelleri

Son yılların trendi haline gelen her yerde sıkça gördüğümüz uzun bob-lob saç modelleri çok revaçta.

Birçok yerli yabancı ünlü bu saç şekillendirmesini çok sık kullanıyor. 2017 ve 2018 yılında da çok fazla trend olacak bir saç modeli diyebiliriz.

http://www.stylekadin.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir