BEYKOZ

Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Nisan’da Beykoz’da!

Recep Tayyip Erdoğan Beykoz Mitingi

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı M. Hanefi Dilmaç, yeni yönetimi belirleme çalışmalarını sürdürürken, Basın Yayın Birimi de kongre hazırlıklarına devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Nisan 2018 Pazar günü saat 16.00‘da yapılacak olan kongreye katılacak olması nedeniyle güvenlik önemleri en üst düzeyde tutulurken en ufak bir detay bile göz ardı edilmiyor.

Cumhurbaşkanlığı korumaları Beykoz’da inceleme yaptı

Cumhurbaşkanlığı Koruma ekibi gelmiş olduğu Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı M. Hanefi Dilmaç ile birlikte R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda kısa bir değerlendirme toplantısı yapan Cumhurbaşkanlığı ekibi, organizasyonda eksiklik olmaması için gerekli bilgileri paylaştı.

Erdoğan Beykoz’da halka hitap edecek

Kongrenin yapılacağı salon içinde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra dış alanın nasıl değerlendirileceği konusunda hareket alanları belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın halka hitap edeceği alanın dizaynı, Erdoğan’ın İncirköy yönünden gelerek Cumhurbaşkanlığı otobüsü ile Paşabahçe Stadı’nın önünde halka hitap edeceği ve vatandaşların Sultaniye parkı önünden kapalı spor salonuna doğru alanı doldurabileceği şeklinde yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beykoz Kongresinin ardından Üsküdar Kongresine katılacağı kaydedildi.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir