GAZETE HABERLERİ

Posta Gazetesi

Posta Gazetesi

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Posta, Doğan Yayın Holding’e bağlı günlük Türkçe bir gazetedir. 6 Eylül 2015 tarihi itibari ile, günlük ortalama tirajı ile Zaman, Hürriyet ve Sözcü gazetelerinin ardından en çok tiraja sahip dördüncü gazetedir.[/box]

Posta Gazetesi İletişim

posta-gazetePosta Gazetesi Sahibi : Doğan Gazetecilik A.Ş.

Posta Gazetesi Adres : Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:7-8-9 No:12 34387 Şişli/İstanbul

Posta Gazetesi İnternet Yayın Yönetmeni : Mehmet Coşkundeniz mehmet.coskundeniz@posta.com.tr

Posta Gazetesi Sorumlu Müdür : Seçil Şengelir Güler

Posta Gazetesi E-Posta : internet@posta.com.tr

Posta Gazetesi Santral : 0 212 505 61 11

“Posta” Gazetesi Ticaret Odası : İstanbul Ticaret Odası

Posta Gazetesi Ticaret Sicil No : 77911/18956

Posta Gazetesi Vergi Dairesi : Büyük Mükellefler vergi Dairesi

Posta Gazetesi Vergi No : 6210039886

Reklam : internetreklam@posta.com.tr

Posta Gazetesi Servis Sağlayıcı : Doğan İletişim Elektronik Servis Hizmetleri A.Ş.

İnternet Yayın Yönetmeni : Mehmet Coşkundeniz mehmet.coskundeniz@posta.com.tr

E-Posta : internet@posta.com.tr

Adres : Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:7-8-9 No:12 34387 Şişli/İstanbul

Santral : 0 212 505 61 11

Reklam : internetreklam@posta.com.tr

Posta Gazetesi yazarlar

Rauf Tamer: rauftamer@posta.com.tr
Erkut Can: erkutcan@posta.com.tr
Mehmet Coşkundeniz – Aşk Doktoru: mehmet.coskundeniz@posta.com.tr
Elif Yılmaz :elif.yilmaz@posta.com.tr
Candaş Tolga Işık: candas@posta.com.tr
Nedim Şener: nedim.sener@posta.com.tr
Hakan Çelik: hakan.celik@posta.com.tr
Tamer Heper: hukuk@posta.com.tr
Yazgülü Aldoğan: yaldogan@posta.com.tr
Hakan Çelenk: hakan.celenk@posta.com.tr
Oral Çalışlar: oral.calislar@posta.com.tr
Yaşar Özay: yasar.ozay@posta.com.tr
Mesut Yar – Televizyon Hastası: myar@posta.com.tr
Şirin Sever: sirin.sever@posta.com.tr
Huban Ayşem: huban.aysem@posta.com.tr
Esra Karayel: esra.karayel@posta.com.tr
Ekrem Sarısu: ekremsarisu@yaklasim.com
Özlem Denizmen: ozlem.denizmen@posta.com.tr
A. Yavuz Kocaömer: ykoca@posta.com.tr
Prof. Dr. Derin Kösebay: saglik@posta.com.tr
Prof. Dr. Teoman Kadıoğlu: doktor@posta.com.tr
Opr. Dr. Hande Akbaş: saglik@posta.com.tr
Mehmet Coşkundeniz: mehmet.coskundeniz@posta.com.tr
Dr. Cihan Avaroğlu: cocukdoktoru@posta.com.tr
Ferhan Kaya Poroy: Derya Özel
Memet Özer: memetzr@gmail.com

Posta.com.tr yazarları

Serhan Sokulgan: serhansokulgan@gmail.com
Derya Özel
Özden Bora: ozdenbora@gmail.com
Selin Çakar
Uğur Kotan: ugurkotan@gmail.com
Uğur Alkapar: ugur.alkapar@posta.com.tr
Sabanur Kıraç: sabanur.kirac@posta.com.tr
Nedim Şener: nedim.sener@posta.com.tr
Cem Kerpiççiler: cem.kerpicciler@posta.com.tr
N. Kübra Akalın: kubra.akalin@posta.com.tr
Nazlı Erdol: nazlihan.erdol@posta.com.tr
Kemal Öznoyan: oznoyan@gmail.com
Mine Ayman: mineayman@yahoo.com
Bilgehan Can: bilgehan.can@posta.com.tr



Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir