SPOR

Pereira gitti

Pereira gitti

Fenerbahçe’nin Vitor Pereira ile yollarını ayırma kararı almasının ardından sosyal medya sallandı. Sarı­-Lacivertli taraftarların tamamına yakını haberi olumlu karşıladı.

İşte sosyal medyada yapılan esprili yorumlar

  • Resmi açıklama gelene kadar meydanları bırakmıyoruz.
  • Pereira geldiğinden beri ilk kez mutlu etti.
  • Şampiyonluk gibi sevindim, inşallah doğrudur.
  • Boğaziçi köprüsünün adı “11 Ağustos Pereira” köprüsü olarak değişebilir mi

KOVULDU

KOVULDU-1

Fenerbahçe yönetimi, beklentileri karşılayamayan Portekizli teknik direktör Vitor Pereira ile yollarını ayırdı

Fenerbahçe’de Monaco turunun kaybedilmesiyle başlayan teknik direktör krizi sona eriyor. NTV Spor’un haberine göre; Yönetim Vitor Pereira ve ekibiyle yolları ayırmaya kesin olarak karar verdi.

PROSEDÜRLER BEKLENİYOR

Sarı lacivertliler hukuki ve mali prosedürleri tamamlayıp Portekizli teknik adamla yolları ayıracak. Yönetim Pereira‘nın yerine acil teknik direktör planı için de listesindeki alternatiflerle görüşmelerini hızlandırdı.

KISA SÜREDE AÇIKLANACAK

Fenerbahçe’nin kısa zaman içinde Pereira ile yolların ayrıldığını ve yeni teknik direktörünü açıklaması bekleniyor.

Sürecin sonuna gelinirken Fenerbahçe’de antrenmanları yerli yardımcı antrenörler aktif olarak yönetiyor. Yönetimin direktifi doğrultusunda günde çift ve süresi uzatılmış antrenmanlarla Grasshoppers maçına hazırlanan Sarı lacivertli takım bu çalışmaların birini taktiğe, birini de kuvvete ayırıyor.

VAN PERSİE GERİ DÖNDÜ

Sakat oyunculardan Robin van Persie de takıma dönerken, Hollandalı golcünün Grasshoppers maçlarında kadroda olması bekleniyor. Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Simon Kjaer ise sahada koşu çalışmalarını sürdürüyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir