YEMEK

Pendik Kaynarca taze balık ve eve pişmiş balık servisi (Lokanta ve Restaurant)

Pendik bölgesinde balık Restaurant ve eve pişmiş balık servisi

Pendik üstkaynarca bölgesinde oturuyor ve eve pişmiş balık siparişi vermek istiyorsanız tam size göre bir balık lokantası var. Hem lokantada günlük taze balık yiyebilirsiniz hem de eviniz için pişmiş balık siparişi verebilirsiniz.

Balık pişirme ücreti

Balıkları günlük olarak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz taze balıkların ayrıca kızartılmasını isterseniz 5-7 TL gibi kızartma ücretini balık fiyatı üzerine eklemelisiniz. Öğle veya akşam yemeğinde restaurontta balık yemek isterseniz günlük balık fiyatına göre porsiyon ücreti ödersiniz.

İş yemeği veya güzel bir balık yeme ihtiyacı hissettiğinizde gidip lezzetli kızarmış balıklardan tadabilirsiniz.

Aşağıda balıkçıların adresi ve irtibat telefonu mevcuttur. Balık siparişini verdiğinizde balıkçıya gitmeden önce kızarıp kızarmayacağı veya temizlenmesi hakkında bilgi verirseniz balıklarınız daha kısa sürede hazır edilir.

Balıkçı telefon ve adres

Eren Balık Market ve Balık Lokantası

  • Adres: Çamçeşme mahallesi, Aydınlı caddesi No:30 Üstkaynarca/Pendik/İstanbul
  • Telefon: 0216 397 5061
  • Cep Telefonu: 0532 547 02 84

Not: Balıklar günlük geldiğinden dolayı balık fiyatları günlük olarak değişmektedir. Balık fiyatlarını telefon açarak öğrenebilirsiniz.

Alabalık: Kaynarca alabalık restaurant fiyatları, Kaynarca alabalık restaurant telefon numarası, Kaynarca alabalık restaurant iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Alabalıklar hergün mevcut değildir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir