MAGAZİN

Para var huzur var! Ebru Şancı, köpeklerine villa bıraktı

Para var huzur var! Ebru Şancı, köpeklerine villa bıraktı

Ebru Şancı köpekleri için büyük fedakarlık yaptı. Onlara villa feda olsun dedi. Köpekler full deniz manzaralı evde yaşayarak sıcak yuvalarında kalacak.

Ebru Şancı‘nın eşi, futbolcu Alpaslan Öztürk, Eskişehirspor’dan Fransız Montpellier Herault takımına transfer oldu. Çift 2 ay sonra Montpellier’ye yerleşecek. İkiz kızlarına 7 aylık hamile olan Ebru Şana “Doğumdan sonra Fransa’ya gideceğiz. 6 köpeğimin nerede kalacağını dert ediyorduk. Karar verdik. Bodrum’daki villamda yaşayacaklar.  Onlara Filipinli yardımcımız bakacak” dedi.

‘BARINAĞA BIRAKMAM’

Ebru Şancı‘nın, Yalıkavak’taki ikiz villasının değeri 1.5 milyon TL Toplam 6 odası, 2 salonu, 4 banyosu var. Muhteşem deniz manzarası, havuzu ve büyük bahçesi evin değerini artırıyor. Ebru Şancı “Burayı kiralamak ya da satmak varken neden köpeklerinize tahsis ettiniz?” sorusuna şu cevabı verdi: “Onları asla barınağa bırakamazdım.” Ebru Şancı “Köpeklerim Spartacus, Elizabeth, Theodore, Ülker, MaxiLopez ve Dombili’ye her şey feda olsun” dedi. Ebru Şancı, Bodrum’daki ikiz villayı 5 yıl önce aldı. Ebru ile köpekleri her gün havuzda yüzüyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir