DÜNYA

Papağanlara benzemek isteyen adam elinden geleni yaptı

Papağanlara benzemek isteyen adam elinden geleni yaptı

İngiltere’de yaşayan Ted Richards papağan sevgisini abarttı. Çok sayıda dövmesi olan adam, papağanlara benzemek için elinden geleni yaptı!

İLK OLARAK SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

İngiltere’nin Bristol kentindeki Ted Richards ilginç tipiyle “Bu kadarı da olmaz” dedirtti. Kentte ‘Papağan adam’ olarak tanınan Richards, Teaka ve Ellie adındaki papağanlarına benzemek için elinden geleni yaptı. İlk olarak soyadını Parrotman (Papağan adam) yapan, onlara benzemek için dilini ikiye bölen ve ameliyatla kulaklarını aldıran adam, bu haliyle üne kavuştu. Papağanlarıyla büyük aşk yaşadığını belirten adam, onlara benzemek için vücüduna 100’den fazla dövme bile yaptırdığını söyledi.

OMUZUNDAN AYRILMIYORLAR

Bunun haricinde 50 tane piercingi olduğunu belirten çılgın adam, ilk dövmesini 17 yıl önce yaptırdığını ifade etti. İnsanların “Niye böyle birşey yapmayı tercih ettin?” sorusuyla karşılaştığını belirten adam “Kendimi onlara adadım. Günün büyük kısmını onlarla geçiriyorum. Onlara birşey olacak diye çok korkuyorum” dedi. Papağanlarının omuzundan ayrılmadığını söyleyen adam, yüzüne yaptırdığı papağan dövmesinin büyük ilgi gördüğünü ifade etti.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir