SPOR

Muzları saklayın, Balotelli Beşiktaş’a geliyor

Muzları saklayın, Balotelli Beşiktaş’a geliyor

Fikret Orman, Balotelli‘nin Beşiktaş‘a gelmek istediğini söyledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bombayı Avusturya’da patlattı.

Fanatik’e konuşan Fikret OrmanBeşiktaş taraftarını çok heyecanlandıran bir isim olan Mario Balotelli ile ilgili ilk kez müjde niteliğinde açıklamalar yaptı.

10 NUMARA ÇOCUK

Beşiktaş’ın 1 numarası, “Onu takımımda görmeyi çok isterim. Problemli gibi görünüyor ama saha dışında 10 numara çocuk” sözleriyle konuya girdi ve böylece golcüyle görüştüğünün de ipuçlarını verdi.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜR

Daha önce Beşiktaş’ta forma giyen Daniel Amokachi ve Pascal Nouma gibi isimleri hatırlatan Fikret Orman, “Taraftarımızın seveceği tipte bir yıldız. Çok örnekleri var. Benim aklıma ilk gelenler, Pascal ve Amokachi. Büyük ilgi göreceğinden adım gibi eminim” ifadelerini kullandı.

SORUNLU OLMASA ADI ANILMAZDI

Samimi bir itirafta da bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Eğer zaten sorunlu bir oyuncu olarak görülmese Beşiktaş ile adı asla anılmazdı. Ancak biz Balotelli için elimizden geleni yapıp, onun bu yönüne de çözüm geliştirebiliriz. Yöneticilerimizle, taraftarımızla, hocamızla beraber. Türkiye’deki ilgi ve alakayla değişebilir diye düşünüyorum. Kısacası onu istiyoruz, kendisi de buraya gelmek istiyor” diyerek artık işin Liverpool boyutuyla ilgileneceklerini dile getirdi.

BALOTELLI VE MUZ

Mario Balotelli, EURO 2012 öncesi yaptığı açıklamada, “Eğer biri bana sokakta muz atarsa hapse girerim. Çünkü onu öldürürüm. Umarım şampiyonada buna benzer şeyler olmaz. Zira olursa, sahadan o dakika çıkar ve eve giderim” ifadelerini kullanmıştı.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir