MAGAZİN VİDEO

Murat Boz ve Hadise Beşiktaş Gençlik Festivali’nde

Murat Boz ve Hadise Beşiktaş Gençlik Festivali’nde

Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği Gençlik Festivali’nde Hadise ve Murat Boz birlikte sahne aldı. Kuruçeşme Arena’yı tıklım tıklım dolduran gençler unutulmaz bir gece yaşadı.

Beşiktaş Belediyesinin Gençlik Festivali bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın Bebek Parkı önünden startını verdiği ’Color Up’ koşusu Kuruçeşme Arena’da son buldu. Kuru Çeşme Arenaya kadar koşacak on binlerce genç boyaların içine girerek adeta gökkuşağını andırdı. Konser alanında dans gösterileri ve müzikler eşliğinde eğlenen gençler, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın geri sayımıyla boyaları havaya atarak rengarenk bir görüntü oluşturdu. Renklerin havada bir birine karıştığı anlar görsel bir şölen oluşturdu.

MURAT BOZ İLK OLARAK JANTİ ŞARKISINI SESLENDİRDİ
Gençlik Festivali kapsamında Kuruçeşme Arena’da ünlü isimler de sahne aldı. İlk olarak sahneye çıkan ünlü sanatçı Murat Boz, yeni albümü Janti’nin çıkış parçası olan ‘Janti’ isimli şarkıyı seslendirdi. Arenayı tıklım tıklım dolduran gençleri coşturan Murat Boz sevilen şarkılarıyla hayranlarına seslendi.

ÜNLÜ İKİLİDEN BİR İLK
Murat Boz’un ardından sahneyi Hadise aldı. ‘Nerdesin Aşkım’ isimli parçasıyla sahneye giriş yapan Hadise, sahne kıyafeti ve dans performansıyla büyük beğeni topladı. Ünlü sanatçı ‘Deli Oğlan’ isimli parçasını seslendirdiği anda sahneye bir anda Murat Boz çıkarak Hadise’ye eşlik etmeye başladı. Beraber şarkıyı seslendiren ikilinin samimi hareketleri de büyük alkış topladı. Gençlik Festivali’nde sahne alan ikili ilk kez bir konserde düet yapmış oldu.

Sahne performansı öncesi Hadise ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kameraların karşısına geçerek basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gençlik Festivali’ni değerlendiren Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“UMUDU YEŞERTİYORUZ”
“19 Mayıs anlamına ve değerine uygun renklerle özgürlükleri çok iyi anlatan bir festival. Türkiye’nin en önemli iki rengi Hadise ve Murat Boz bir araya geldi. Aslında büyük bir mesaj veriyoruz. Türkiye’de yaşanan acılara en büyük mesajı veriyoruz. Umudu yeşertiyoruz burada. Özgürlükçü, çağdaş, demokratik bir Türkiye’nin bölgeye dair büyük bir sorumluluğu var. Sanıyorum bunun en büyük simgelerinden biri Hadise ve Murat Boz. Ben çok mutluyum. Maalesef onbinlerce kişi dışarıda kaldı alana sığmadı.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir