GENEL

Muhsin Yazıcıoğlu ve Erdoğan suikastçisi Aydın Özsıcak İzmir’de ele geçirildi

Muhsin Yazıcıoğlu ve Erdoğan’ın suikastçisi Aydın Özsıcak İzmir’de ele geçirildi

Aydın Özsıcak İzmir’de ele geçirildi

Darbecilerin Erdoğan’ı infaz etmek için kurduğu ekipte, Muhsin Yazıcıoğlu’nu öldüren ekipte yer alan Aydın Özsıcak da vardı.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi ile ilgili Marmaris’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı otele saldıran darbeci askerlerin arasında oldukları iddiasıyla İzmir’de gözaltına alınan 8 şüpheli, adliyeye çıkarılmak üzere Muğla’ya getirildi.

MUHSİN YAZICIOĞLU’NU ÖLDÜREN EKİPTEYDİ

Bu arada 8 şüpheli arasında yer alan Aydın Özsıcak‘ın Muhsin Yazıcıoğlu’nun öldürülmesinin şüphelileri arasında olduğu çıktı.One Reply to “Muhsin Yazıcıoğlu ve Erdoğan suikastçisi Aydın Özsıcak İzmir’de ele geçirildi

  1. İyi günler … Aşağıdaki linkte vermiş olduğunuz haberde Aydın Özsıcak adıyla vermiş olduğunuz fotoğraf başka bir askere aittir.!! Sitenizdeki bu fotoğrafın ivedilikle KALDIRILMASINI talep ediyoruz!! Tutuklanan şahsın fotoğrafı yerine bu yanlış fotoğraf bilinçli veya bilinçsiz olarak bir çok haber sitesinde kopyala , yapıştır yöntemiyle konulmuştur. Biz bu haberdeki fotoğrafı bir çok haber sitesinde düzelttirdik. Lütfen sizde basının dürüstlük ve doğru haber yapma ilkesine uyarak , bizlere yardımcı olunuz. Fotoğraftaki kardeşimi hedef göstererek , masum bir insanın can güvenliğini tehdit edilmesine vesile oluyorsunuz …Yardımcı olmanızı rica ediyoruz . Şuan itibariyle bu haberi düzeltmeyen haber siteleri hakkında , 1655 sayılı kanun gereği yasal işlem başlatacağız… Saygılarımla
    Tutuklu şahıs Aydın Özsıcak’a ait gerçek fotoğrafı ekte gönderiyorum. Ayrıca başka bir haber sitesinde düzeltilmiş olan fotoğraflı haberi haber linkinide ekliyorum….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir