4.5G ADSL FİBER

Millenicom internet ve telefon konsept mağazaları açmaya başladı

Millenicom internet ve telefon konsept mağazaları açmaya başladı

İnternet ve telefon açılışları ve mevcut müşterilerine verdikleri sorunsuz hizmet ile tanınan millenicom yeni konsept mağazacılığına geçiş yaptı.

Millenicom firması kullanıcıların gözünde genelde sabit telefon ve kurumsal müşteri hizmetleri tanınmasına karşın, bireysel kullanıcılarına da hizmet vermektedir. Açtığı mağazalar ile son kullanıcıya da hizmet vereceğinin ve gelecekteki Telekom sektöründe daha ileri seviyelere konumunu taşımak istediğini açıkça gösterdi.

Bu mağazacılık sitemi, daha önceki dönemlerde başka firmalar tarafından denenmiş olsa da pek başarı elde edilemedi. Önceleri TTNet mağazaları olarak bildiğimiz şimdiki Türk Telekom mağazaları ise aynı sektörde karşılarındaki en büyük rekabet ortakları komununda.

Doping internet hizmetleri ile hem Fiber, Adsl ve Sabit telefon anlamında hizmetlerini ise bu mağazalar aracılığı ile tek çatı altında birleştirmiş görünüyor.

miilenicom-internet-telefon

Millenicom hakkında

Millenicom Türkiye, 2004 yılında European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)’in Almanya’da elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur. Millenicom, sahip olduğu Sabit Telefon Hizmeti (STH), İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sanal Mobil Operatör (MVNO) lisansları ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerine tek elden bütünleşik telekom ve iletişim hizmetleri sunmaktadır.

Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG’nin Türkiye enerji sektöründe faaliyet gösteren yüzde 100 iştiraki olduğu EWE Turkey Holding, 2016 yılı başında Millenicom’un %100 hissesini satın alarak EWE AG’nin telekomünikasyon alanındaki zengin bilgi birikimini Türkiye’ye getirerek yerel uzmanlığıyla müşteri odaklı faaliyetlerine bu sektörde de devam edecektir.

Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG, 2007 yılında girdiği Türkiye pazarındaki faaliyetlerini yüzde 100 iştiraki olduğu EWE Turkey Holding çatısı altında sürdürmektedir. EWE Turkey Holding, Türkiye’nin üçüncü büyük doğal gaz dağıtım şirketi Bursagaz’ın ve Kayseri’deki bölgesel doğal gaz dağıtım şirketi Kayserigaz’ın çoğunluk hissedarıdır. EWE, Türkiye doğal gaz sektöründeki en büyük beş enerji ticaret şirketinden biri olan EWE Enerji ile müşterilerine doğalgaz ve elektriği tek çatı altında tedarik etmektedir. EWE Turkey Holding’nin diğer bir iştiraki olan ve 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Enervis ise; enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanlarında ölçüm, etüt, danışmanlık, proje, uygulama ve eğitim hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir