EKRAN

Mevlüt Özdoğan ve Ceren Hindistan yakalandı

Mevlüt Özdoğan ve Ceren Hindistan yakalandı

Ceren Hindistan yine skandal, Simge Tertemiz aldatıldı, Mevlüt Özdoğan şoku, Simge Tertemiz yine aldatıldı. Bu hep böyle sürüp gidecek gibi..

Petrolcü sevgilisi Mevlüt Özdoğan Simge Tertemiz‘i aldattı. Hemde aldattığı kişi skandalların ismi Ceren Hindistan oldu.

Simge Tertemiz yine aldatıldı. Petrolcü sevgilisi Mevlüt Özdoğan Simge Tertemiz’i aldattı. Hemde aldattığı kişi skandalların ismi Ceren Hindistan oldu. Mevlüt Özdoğan ve Ceren Hindistan yakalandı.

KADER YİNE AYNI

Son zamanların en popüler ismi Ceren Hindistan yine skandala karıştı. Simge Tertemiz kaderi değişmiyor. Simge Tertemiz 2011 yılında Murat Kadıoğlu tarafından aldatılmış ve eşinden boşanmıştı. Yeni sevgilisi Mevlüt Özdoğan‘la çok mutlu olan Simge, tatil için gittiği Çeşme’de 14 Ağustos 2016’da yine kötü haberle uyandı. Mevlüt Özdoğan dün gece bir bayanla yakalandı ve Simge’yi aldattı. Bu aldatma da damga vuran ise bu kişinin Ceren Hindistan olmasıydı. Gece bir mekanda sabaha kadar eğlenen çift evlerinin yolunu tuttuğu anda flaşların patlamasıyla adeta neye uğradığını şaşırdı.

simge-mevlut

simge-mevlut

mevlut-ozdoganBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir