VİDEO

Metres çırılçıplak sokakta!

Metres çırılçıplak sokakta!

Tayland’ın başkenti Bangok’ta evine gelen bir kadın kocasını bir başka kadınla yakalayınca kadını çırılçıplak bir şekilde evden dışarı attı. Gözü dönen aldatılan eş yaşananları an be an cep telefonuyla görüntüledi.

Tayland’da yaşanan ilginç olayda aldatılan eş kocasını kendi evlerinde çırılçıplak bir halde başka bir kadınla yakalayınca delirmişçesine bağırmaya başladı. Kadını üstünü giymesine fırsat vermeden o halde kolundan tutup dışarı atan aldatılan eş, bir yandan da kocasına bağırıyordu. Adeta apartmanı ayağa kaldıran olayda ikinci kadın üzerine aldığı battaniye ile evden çıkmaya çalışırken kadın battaniyeyi üzerinden çekip aldı.

Adamın metresi olduğu belirtilen genç kadın, çırılçıplak bir şekilde gözyaşları içinde apartmanın koridorunda yere çökerek beklemeye başladı. Tüm olan biteni aldatılan eş bir yandan cep telefonuyla kayda aldı.

Aralarında bir şey olmadığını iddia eden kocanın koridordaki kadına giysilerini vermesiyle ortam sakinleşti. 24 yaşındaki kadın üstünü giyinip olduğu yeri terk etti.  Dramatik olaya ait görüntülerin internette hızla yayılmasıyla birlikte genç kadının sokağa çıkamaz hale geldiği belirtiliyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir