TEKNOLOJİ

Marka Patent Ne İşe Yarar

Marka Patent Ne İşe Yarar

Marka Tescili

Marka tescili , yılların emeğini vermiş olduğunuz markanızın yasal olarak TPE tarafından korunmasını sağlamaktadır. Tescillemeyen marka size ait değildir ve yıllarca markanızı yaratmak için verdiğiniz çabalarınızın boşa gitmesini , isminizin başkaların tarafından alınmasını tabiki de istemezsiniz.

Markanızın takibi ve diğer işlemler için marka tescil firmasının markanıza başvuruda bulunması , uzman vekilleri tarafından işinizin takip edilmesi , olası bir sorun durum söz konusu olduğunda sizinle irtibata geçilmesi markanızın en iyi ve en doğru bir biçimde tescil edilmesi , tescilinden sonraki 10 yıl içerisinde markanızın takibinin yapılması büyük ölçekte önem taşımaktadır.

Sanigno Software olarak deneyimli ekibimizle tüm marka tescil işlemlerini sizin adınıza yürütüyor ve bu uzun ve yorucu uğraşlardan sizi kurtarıyoruz.

Dünyadaki büyük markaları düşündüğünüzde aklınıza gelen ilk resim nedir? Markanızın imzası niteliğini taşıyan logoları tabiki. Logo tasarım ve tescili,grafik tasarımları,patent tescili hizmetlerimizle herkesin aklında gelen ilk marka olmanızın yolunu açıyoruz.

www.hasankuscu.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir