TEKNOLOJİ

Mailce sitesi google kurbanı oldu

Mailce sitesine google üzerinden ulaşım sağlanamıyor

Merak edenleriniz olabilir, mailceye neden girilmiyor? mailce sitesine neden ulaşılamıyor? mailce site girişi neden yapılamıyor? diyorsanız aşağıdaki bilgilerimiz size faydalı olacaktır.

mailce.com isimli internet sitesi kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen ve içeriği ile takipçilerini çoğaltın kendine özgü yayın hayatına devam eden bir bilgi alışverişin yapıldığı, güzel sözlerin bulunduğu bir platformdur.

Yayın hayatına halen devam ediyor ancak, google tarafında ise spam cezası alarak siteye erişim arama motoru üzerinden kaldırıldı.

Mailce, yıllardır hem mail yolu ile hem de arama motorları sayesinde oldukça fazla ziyaretçi alan bir konumdaydı. Google’in son güllemeleri ile engellenen bu site kötü bir şekilde cezalandırılmış oldu.

Siteye ancak sitenin tam adını ve uzantısını yazarak ulaşabilirsiniz. Alınan cezanın kısa sürede kaldırılması için içerikteki Google politikalarına göre düzeltileceğini ve sıralamalarda tekrar yerine geçeceğini düşünüyoruz.

Nasıl giriş yapabilirsiniz?

İnternet adres çubuğuna mailce.com yazıp enter tuşuna basınız. Bunu google araması olarak yapmayın tarayıcınızın adres kısmına yazın.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir