DUYURULAR

LR üyelik ve LR ürünleri

LR üyelik ve LR ürünleri

lrLR İş Ortakları için mükemmel kariyer fırsatları

Her LR İş Ortağı LR’da kariyer yapabilir. Önemli olan başarı arzusu, süreklilik ve çalışkanlıktır. Bu özelliklere sahip olan çok sayıda LR danışmanı hayallerini gerçekleştirmiştir.

LR ücretlendirme sistemi size sınırsız kazanç fırsatı sunar. Bu sistem sayesinde, haftada on saat çalışarak oldukça cazip bir ek gelir elde edebilirsiniz. Kariyerinizin üst sınırına ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur.

İster ek gelir olsun isterse kariyer. Elde edeceğiniz başarıyı kendi çabanız ve gayretiniz belirler. Gerçekten adil bir sistem!

İş Ortakları

LR, birbirinden farklı alanlarda ünlü şirketlerle işbirliği yapmaktadır. Gerek operasyonel süreçleri uygulamaya koyarken gerekse LR avantaj kartı veya otomobil konsepti kapsamında. Burada her zaman önemli olan, serbest çalışan LR satış ortaklarının rahatı ve avantajıdır.

LR otomobil konseptinde Porsche

En başarılı satış ortakları için olan beyaz Porschekonseptin içerdiği çok özel bir husustur. LR otomobil konseptinin geliştirilmesi kapsamında Porsche ile başlatılan işbirliği 2009 yılından beri mevcuttur.Buradaki hedef, en başarılı iş ortaklarımızı da kendileri yakışır bir LR otomobili ile donatmaktı. Porsche, spor otomobillerinde geniş lüks limuzinlere kadar en yüksek beklentilere cevap veren otomobiller sunar.

LR, işbirliğinin birinci yılı dolduktan sonra teslim edilen çok sayıda Porsche şirket arabası sayesinde Zuffenhausen şehrindeki spor otomobili üreticisi tarafından „büyük müşteri statüsü“ olarak muamele görmektedir. Uzun geleneğe sahip Alman şirketi olan Porsche firması, Alman kalite standardına sahip mükemmel ürünler, tutku, güven ve sorumluluk üzerine kurulu başarıya sahip olan LR’ın şirket felsefesine mükemmel şekilde uyar.

LR otomobil konseptinde Mercedes

LR’ın otomobil konsepti ödüllendirir ve motive eder. Başarılı LR danışmanları, kariyerlerinin devamı için motivasyon olarak Mercedes Benz araç filosundan seçim yapma imkanına sahip olurlar. Gerek SLK modeli ile sportif bir tarz gerekse geniş M serisi veya zarif S sınıfı – LR’ın yöneticileri seçim yaparken zorlanacak gibi görünüyor. MErcedes ile LR arasındaki sıkı işbirliği sayesinde şimdiye kadar her LR danışmanı „hayalindeki otomobili“ buldu.

1995 Bugün kadar eşi benzeri olmayan LR ve Mercedes Benz kooperasyonu başlıyor. 200 LR yöneticisi 1995 yılının Ekim ayında Mercedes LR-2000 modeli ilk LR şirket arabalarını teslim aldı. Bir zamanlar C serisi ile başlayan konsept, Mercedes’in üst sınıfı dahil olmakla birlikte bugün toplam 12 farklı Mercedes modelini içeren başarılı bir konsept haline gelmiştir.

Özel Volkswagen Polo Konsepti

Araç konsepti ile LR , başarılı İş Ortaklarını ödüllendirmeye ve motive etmeye devam ediyor. Kısa sürede her İş Ortağı, özel seri LR Volkswagen Polo araçlarımızıkullanma imkânına sahip oldu. 6.000’i aşkın özel LR tasarımlı Volkswagen Polo ile Avrupa sokaklarında fark edilir hale geldi. Aynı zamanda LR, Volkswagen firmasının en önemli büyük müşterilerinden biri oldu.

LR 1. Seviye Araç Konsepti Ödüllendirmesi: Volkswagen Polo

Avantajlara sahip olmak sizin elinizde: Volkswagen Polo ile LR işlerini daha fazla ve hızlı şekilde büyütebilmeleri için İş Ortaklarına bir anahtar sunuyor.

Alman Kalite Markası

Yenilikçi bir firma olan Volkswagen, LR şirket felsefesine tam olarak uyum sağlıyor. – Bu da memnuniyet, güven ve sorumluluk ile her daim öncü olan Alman kalite standardı ürünlerinin başarısını oluşturuyor.

ÜRÜNLER

Swarovski® kristallerine sahip LR Kokuları

Parfüm hünerliği ve doğrudan satış yeteneği ustalık ve kristal uzmanlığı ile buluşuyor. Swarovski® kristalleriyle süslenmiş Lightning Collection.

Kokuların konsepsiyonu, LR Health & Beauty Systems şirketinde 25 yıldan fazla bir geleneğe sahiptir. Çok iyi koku kalitesi, yüksek kaliteli içerik maddeleri, yüksek oranda parfüm yağı ve onaylanmış uzun süreli tutunma süresi Starbox ve tüm diğer LR kokularının karakteristik özelliğidir.

LR, bu özellikler sayesinde dünya çapında koku dizaynı alanında uzman bir partner konumundadır. Dolayısıyla, uluslararası starlar LR Starbox için kendilerine ait parfüm serisi yaratmak istediklerinde artık doğrudan LR ile irtibata geçmektedir.

Bruce Willis, eşi Emma Heming-Willis ya da Karolina Kurkova – hepsi büyüleyici Starbox ailesinin bir parçasıdır, aynı Portekizli sempatik Cristina Ferreira ve ünlü moda tasarımcısı Guido Maria Kretschmer gibi.

Gıda Takviye Ürünleri

LR’ın ürün yelpazesinde bulunan gıda takviyeleri tüketicilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu ürünlerin geliştirilmesinde değerli etken maddeler ve korunarak işleme tabii tutulması odak noktasını oluşturmaktadır.

Aloe Vera Jel İçecek: Çok yetenekli!

Bir çöl zambağı olan Aloe Vera, içerdiği maddeler nedeniyle bin yıllardan beri bilinen bir kültür bitkisidir. LR’ın Aloe Vera Jel İçecek ürünlerinde, insanlar için değerli olarak kabul edilen Aloe Vera Barbadensis Miller’in yaprağında bulunan saf jel kullanılır.

Kozmetik

  • Cilt bakımı
  • Fonksiyonel bakım
  • Saç bakımı
  • Kozmetik

Modern teknolojileri ve içerik maddelerini kullanan LR yüz ve vücut bakımı alanında uzun yıllardır standartları belirliyor. En çok satan ürünlerimizi keşfedin: Mikrosilver ile fonksiyonel cilt bakımı, etkisi onaylanan Anti Aging çözümleri, sertifikalı Aloe Vera ürünleri, profesyonel kalitede saç bakımı ve birinci sınıf kozmetik.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir