CEP-TABLET

Lg hafıza kartını takıp çıkarma

Lg hafıza kartını takıp çıkarma

Lg cep telefonunuz 32 GB kapasiteye kadar micro SD veya micro SDHC hafıza kartlarının kullanımını destekler. Bu bellek kartları özellikle cep telefonları ve diğer son derece küçük cihazlar için tasarlanmıştır ve telefonunuzla kullanmak üzere hazırlanmış müzik, programlar, videolar ve fotoğraflar gibi ortam açısından zengin dosyaların saklanması için idealdir.
Bellek kartını takmak için:
Hafıza kartını yukarıdaki bellek kartı yuvasına takın. Bellek kartındaki altın temas bölgesinin aşağıya bakıyor olduğundan emin olun.
Bellek kartını güvenli bir şekilde çıkarmak için:
> Uygulamalar sekmesi > Ayarlar > Genel sekmesi > Depolama > SD kartı çıkart öğesine dokunun.

HATIRLATMA:
• Yalnızca telefonunuzla uyumlu bellek kartlarını kullanın. Uyumsuz bellek kartları kullandığınızda, telefonun yanı sıra kart ve kartta depolanan veriler zarar görebilir.
• Bellek kartının veya kartta kayıtlı verilerin zarar görmemesi için bellek kartını telefondan çıkarmadan önce kaldırmak gerekir.
Hafıza kartını formatlamak için:
“Hafıza kartı” zaten biçimlendirilmiş olabilir. Kartınız formatlanmamışsa, kullanmadan önce kartınızı formatlamanız gerekir.

Önemli: Biçimlendirildiğinde bellek kartınızdaki tüm dosyalar silinir.

1 > Uygulamalar sekmesi > Ayarlar > Genel sekmesi > Depolama öğesine dokunun.
2 SD kartı çıkart öğesine dokunun.
3 SD kartı sil > SD kartı sil > Her şeyi sil öğesine dokunun.
4 Kilit düzeni ayarladıysanız, kilit düzenini girin ve Her şeyi sil‘i seçin.

Önemli: Hafıza kartınızda içerik bulunması durumunda, tüm dosyalar silineceğinden, formatlamanın ardından klasör yapısı farklı olabilir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir