CEP-TABLET

Lg Cep Telefonu Güvenlik Pin Parola Şifre İşlemleri

Kilit açma düzeninin kullanılması

“Lg Cep Telefonu Güvenlik Pin Parola Şifre İşlemleri Düzeni”

Lg cep telefonunuz için güvenliğinizi sağlamakadına kendinize uygun olarak bir şifreleme ve kilit açma düzeni kurun!

Cep Telefonu Kilit Düzeni için işlemler sırası ile;

> > Uygulamalar sekmesi > Ayarlar > Ekran sekmesi > Kilit ekranı > Ekran kilidini seçin > Düzenseçeneklerine tıklayın. Bu uygulayacağınız işlemler, size bir ekran kilidini açma düzeninin nasıl çizileceğini anlatan bir ekran gösterir. Kilit açma düzenini unutabileceğinizi düşünerek kendinize özel unutmayacağınız güvenlik önlemi olarak bir Yedek PIN oluşturmalısınız.

Önemli: Lg cep telefonunuzun kilit açma düzenini ayarlamadan önce bir Google hesabı oluşturun ve düzen kilidinizi oluştururken belirlediğiniz Yedek PIN‘i unutmayın.

“ÖNEMLİ UYARI”

Lg cep telefonunda kilit düzeni kullanılırken alınması gereken önlemler.

Kurduğunuz kilit açma düzenini kesinle unutmayınız. 5 defa yanlış kilit düzeni girmeniz durumunda cep telefonunuza erişim sağlayamayacaksınız. Size özel kilit açma düzeninizi,PIN‘inizi ya da parolanızı girmek için 5 defa kullanım hakkınız bulunmaktadır. 5 defa bu hakkı kullandıysanız, 30 beklemeniz gerekecektir.

LG Kilit açma Düzeninizi, PIN’inizi ya da Şifrenizi unuttuysanız:

“Eğer kilit düzenini unuttuysanız”

Telefonunuzda Google hesabınızda oturum açtığınız halde doğru düzeni 5 kez yanlış girdiyseniz ekranın alt kısmındaki Düzeni unuttunuz mu? düğmesine basın. Google Hesabınız ile oturum açmanız veya Düzen Kilidinizi oluştururken belirlediğiniz Yedek PIN‘i girmeniz gerekir. Eğer telefonda bir Google hesabı oluşturmamışsanız ya da Yedek PIN‘i unuttuysanız, sert sıfırlama yapmanız gerekir.

“Lg PIN veya Şifreyi unuttuysanız”

Lg PIN‘inizi veya Şifrenizi unuttuysanız, bir sert sıfırlama gerçekleştirmeniz gerekir.

Önemli: Lg cep telefonu sert sıfırlama gerçekleştirirseniz tüm kullanıcı uygulamaları ve kullanıcı verileri silinecektir.

Hatırlatma: Google Hesabınızda oturum açmadıysanız ve Kilit Açma Düzeninizi unuttuysanız,Yedek PIN‘inizi girmeniz gerekir5 Replies to “Lg Cep Telefonu Güvenlik Pin Parola Şifre İşlemleri

    1. Lg k8 lite telwfon kapanınca açılırken şifre koysun şeklinde ayarladım ama şimdi şifreyi kaldıramıyorum bulamıyorum acillllll yardımmmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir