MAGAZİN

Lerzan Mutlu ile Deniz Akkaya kavgası bitmez

Lerzan Mutlu ile Deniz Akkaya kavgası bitmez

Sabah programlarındaki sunucuların birbirleriyle sürdürdükleri laf dalaşı sürüyor. Şimdi de Lerzan Mutlu ile Deniz Akkaya atışıyor!..

Lerzan Mutlu, dün sabahki programında kendisi hakkında ‘karalama’ kampanyası başlatıldığını iddia etti. Mutlu, bir başka kanalda sabah programı yapan Deniz Akkaya da için de şunları söyledi: Deniz Akkaya sen zaten ben bu masaya geldiğimden beri bana takıksın. Her gün bana iftira atan yanlı yayınlar yapıyorsunuz. Acun Ilıcalı izin verme bu yanlı yayınlara. Başarımdan dolayı bana vurmayın. Çarpılırsınız. Deniz Akkaya sen de savcılıktasın.

3 kuruşluk tazminat davası açtı…

Deniz Akkaya da altta kalmadı ve sosyal medyadan şu cevabı verdi: TV8 deki ‘Aramızda Kalmasın’ yayını esnasında gelen mesajları ancak okuma fırsatı buldum. Çok değerli izleyicilerimiz, bana uyarıda bulunduğunuz yayını izleme fırsatım olamıyor. Pek tabi ki avukatımın açtığı ‘3 kuruş’luk tazminat davası nedeniyle bu tematik kanalın, tematik yayınını takipte sakin sükunetle bekleyelim. Türkiye de kanunlara ben her zaman güvendim ve yüzüm gülmüştür. Bu kaliteden ödün vermediğim duruşumuz değiştirmeyecektir



Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir