TEKNOLOJİ

Kredi kartlı taksitli digiturk 2017 LigTv yeni sezon kampanyası

Kredi kartlı taksitli digiturk 2017 LigTv yeni sezon kampanyası

LİG TV’YE KREDİ KARTINIZ İLE ÜYE OLUN,  SÜPER LİG’DE YENİ SEZONU 450 TL’YE İZLEYİN!

hediyeler-digiturk

Bu Kampanyaya Neler Dahil?

 • Spor Toto Süper Lig Maçları

  Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları LİG TV Paketleri’nde!

 • LİG TV dilediğin yerde seninle

  Hediye Mobil LİG TV ile LİG TV dilediğin yerde seninle! Mobil LİG TV ile LİG TV’yi webte, cepte, tablette 3 Ekim’e kadar ücretsiz izle!

 • Spor Extra

  İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 3 Ekim’e kadar ücretsiz izle!

 • Yetişkin Paketi

  Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 3 Ekim’e kadar keyfini çıkar!

[button color=”red” size=”medium” link=”http://fiberinternetler.net/iletisim/” icon=”” target=”true”]Başvuru için tıklayın[/button]

FİYAT 9 AY TAKSİTLİ FİYAT*
Giriş + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
449,91 TL
49,99 TL
Giriş + Şampiyonlar + HD Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
521,91 TL
57,99 TL
Giriş + Süper Lig Paketi
(Süper Lig’in tüm maçları)
494,91 TL
54,99 TL
Giriş + Süper Lig + HD Paketi
(Süper Lig’in tüm maçları)
566,91 TL
62,99 TL

[button color=”red” size=”medium” link=”http://fiberinternetler.net/iletisim/” icon=”” target=”true”]Başvuru için tıklayın[/button]

* 9 ay taksit seçeneği Axess, Word, Bonus, Advantage ve Maximum kredi kartları için geçerlidir.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında belirtilen paketler 3 Ağustos 2017 tarihine kadar Giriş + Şampiyonlar Paketi ve Giriş + Süper Lig paketidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyonlar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 449,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 494,91 TL’dir. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya Axess, Word, Bonus, Advantage veya Maximum kredi kartlarıyla 9 taksitli olarak ödenebilir. Belirtilen paketlere ek tercihe bağlı olarak olarak toplam 72 TL’ye HD servisi de üyeliğe eklenebilir. 3 Ekim 2016’ya kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir. Mobil Lig TV ile web’ten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Spor Toto Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:

Kampanya kapsamında Giriş ve seçilen Lig TV paketlerine 3 Ağustos 2017 tarihine kadar taahhüt verilir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 3 Ağustos 2017 tarihine kadar verilen taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

UYDU ALICI:

3 Ağustos 2017 tarihine kadar taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?

Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124737373 ) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

Taahhütüm bozulursa ne öderim?

İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.One Reply to “Kredi kartlı taksitli digiturk 2017 LigTv yeni sezon kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir