MAGAZİN

Kerimcan Durmaz’ı çekemeyenler dökülmeye başladı

Kerimcan Durmaz‘ı çekemeyenler dökülmeye başladı

Aha buraya yazıyoruz.. Bunlar yarın el ele tutuşup protesto için sokaklara çıkar bu paralara geçinemiyoruz derler.

Kısa süre içinde sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz en son aylık kazancıyla dudak uçuklattı. Buna tepki gösteren bazı sanatçılar “Allah bunları dinleyenlere akıl fikir versin” dedi.

Yeşim Salkım, ayda 200 bin TL kazanan Kerimcan Durmaz için ‘Allah bunları dinleyenlere akıl fikir versin’ dedi. İnternette paylaştığı videolarla kısa sürede şöhret olan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz‘a sanat dünyasından büyük tepki var!

DJ’lik yaptığı mekanlardan ve çektiği videolardan aylık 200 bin lira kazanan Kerimcan için bir twitter kullanıcısı önceki gün şöyle bir mesaj attı: “Bunların paraya boğulduğu bir ülkede Neşet Ertaş gibi bir usta, bankaya kredi kartı borcuyla hayata gözlerini yumdu.” 

Bu mesaj üzerine ünlü sanatçı Yeşim Salkım‘dan Kerimcan Durmaz‘a ağır bir taş geldi. “Allah bunları dinleyenlere akıl fikir versin” diyen Salkım’a bir takipçisi “Onu dinleyen kesim belli; baba parası yiyen şımarıklar” diye yazarak destek verdi. Salkım da ‘alkış’ ikonuyla bu yoruma katıldığını belirtti. Usta sanatçı Yeliz de Kerimcan için şöyle dedi: “Ben ve benim gibi yorumcular bile bu paraları kazanamıyoruz, ne hale geldik. O paraları verenlerde kabahat.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir