MAGAZİN

Kendall Jenner ve Didem Soydan Cannes’de göz kamaştırdılar

Kendall Jenner ve Didem Soydan Cannes’de göz kamaştırdılar

Süper model Kendall Jenner ve Türkiye’nin sevilen modellerinden Didem Soydan, Cannes’da dünya basınının karşısına çıkarak şov yaptı!..

Kendal Jenner, reklam yüzü olduğu dondurma markasının da yer aldığı 69. Cannes Film Festivali’nin seremonisine katıldı. Türkiye’den markanın onur konuğu olarak davet edilen Didem Soydan’ın yanı sıra dünyaca ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş da davete katıldı. Anı, yaşamaya cesareti olanlar ve haz peşinde koşanlar için tasarlanan fotoğraf çekimlerinde Kendall’ın kendi yaşamından haz almaya ve ‘İçindeki Seni Serbest Bırakmaya” cüret ettiği anlar canlandırıldı. Mert ve Marcus’un ikonik tarzlarında çekilen, 10 baş döndürücü moda görüntüsünün ve çarpıcı bir kısa filmin yer aldığı bu gösteri, ilk kez dondurma firmasının Cannes Film Festivali’ndeki alanında gösterildi. Kendall, kampanyayla ilgili şunları söyledi; “Bu firma ile yapılan bu işbirliğinin beni yalnızca haz almak için yaşamaya cesaret edebildiğim günlere götürmesi çok hoşuma gitti ve kampanyanın tavrını benimsedim. Umarım bu sergi başkalarına da hayattan biraz daha haz almaları için ilham verir…”

Çekici güzellik

Cannes’ın popüler L’ondine plajında organize edilen partide, dünyaca ünlü süper model Kendall Jenner, iddialı elbisesiyle tüm bakışları üzerine çekti!..

‘İlk kez katıldım’

Partiye katılan Didem Soydan; “Bu benim ilk Cannes deneyimim. Firmanın onur onuğu olarak burada olmak ve böylesine göz kamaştırıcı bir etkinlikte yer almaktan ötürü çok mutluyum. Birlikte sürprizlerimiz devam edecek” diye konuştu.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir