GENEL

Katlanabilen kamp, gezi, piknik mazeleri kampanyası sürüyor

2016 yazı gelmek üzere piknikçiler, geziciler, kampcılar, artık şeçtikleri mekanda dilediklerince eğlenip tatilin tadını varıp üzerindeki iş stresinden kurtulmaya çalışacaklar.

Peki bunların hayalini kurarken kamp veya piknik malzelerinin taşınması oldukça sinir bozucu. Birde arabanız küçükse malzemeleri sığdırmak oldukça zor olacağından birçok malzeme evde kalmak zorunda oluyor.

tchibo.com.tr isimi web sitesi bu işi çözmüş ve katlanabilir kamp malzemeleriyle yüzlerce çeşit yapmış. İşinize yarayacağını düşünüyorsanız web sitesini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilirsiniz.

Aşağıda size birkaç örnek sunuyoruz.

Çardak

guneslik

Kötü hava şartlarına dayanıklı ve çok yönlü kullanım imkanı

Çardak çok yönlü kullanım imkanı sunar. Kampta, kumsalda, bahçede ya da mangalda; özel tasarımlı, dokusunun koruma faktörü 30 olan kumaşlı çatsı 5-6 kişi kapasitelidir.

Kurulumu kolay

Çardak çadır çubuklu girişlere sahiptir ve kurulumu kolaydır. Optimum rüzgar dayanıklılığı için ürüne dahil olan germe ipleri ve kazıklarla zemine sabitlenir. Kullanımdan sonra hızlı bir şekilde toplanıp kesesine koyulabilir.

Kendinden Şişen İzolasyon Matı

yatak

Konforlu ve kendinden şişen

İzolasyon martı ile çadırdaki geceler daha rahat olacak. Rahat izolasyon matı neme ve zemin soğukluğa karşı mükemmel bir izolasyon sağlar ve kendinden şişer. Bunun için subapı açmanız yeterli. Mat hızlı bir şekilde hacmine ulaşır. Subap kapağı sabittir ve bu sayede kaybolmaz.

Dayanıklı ve çift taraflı kullanılabilir

Hangi tarafını seçerseniz seçin; matın her yanı dayanıklıdır ve su geçirmez özelliktedir. Mat kullanımdan sonra subap açıkken rulo haline getirilerek havası boşaltılır. Ardından subap kapatılır ve mat 2 cırt cırtlı bant ile sabitlenir. Sonra da bir sonraki kullanıma kadar muhafaza torbasında saklanır.

Uyku Tulumu

uyku-tulumu

Uyku tulumu ve battaniye bir arada

Rahat uyku tulumu doğa turları ve kamp için idealdir. L şekilli çift yönlü fermuar sayesinde komple açılabilir ve bu sayede ısıtıcı battaniye olarak da kullanılabilir. Muhafaza torbası dahildir.

Rahat hissettiren derece

Doğru uyku tulumu seçimi sırasında vücut ısısı dikkate alınmalıdır. Ragarlık sınırı üşümeden yatılabilir alandır. Bu yazlık uyku tulumun rahatlık derecesi 15 °C,’dir, sınır derecesi ise 10 °C’dir.

Katlanabilir Mobilya Seti

katlanan-mobilya

Pratik kamp seti: 1 adet masa ve 4 adet tabure

Katlanabilir kamp mobilyası seti bir kamp masası ve 4 adet tabureden oluşmaktadır. Masa plakası MDF’den üretilmiştir ve yuvarlak alüminyum kenarlıdır. Tabureler dayanıklı kumaş dokulu oturma yerlidir.

Hafif, sağlam ve rahat taşınır

Sağlam kamp mobilyaları hafif, paslanmaz alüminyum gövdelidir ve bu sayede dış mekan kullanımı için idealdir. 4 tabure yer kaplamadan masanın altına koyulabilir. Tüm parçalar sağlam kilitlerle kapanır. Tüm set masa çerçevesinin kısa taraflarındaki taşıma saplarından rahatça taşınabilir.

LED Işık Şeridi

led-isiklar

Su sıçramalarına karşı korumalı LED ışık şeridi iç ve dış mekanda göz almayan, keyifli bir aydınlatma sağlar; örneğin kağıt oyunları oynarken ya da kamp malzemeleri düzenlerken. 20 adet güçlü ışıklı LED’ler karanlıkta da yeterlidir ve böylece hava karardığında güvenli bir şekilde çadırın etrafında hareket edebilirsiniz.

Esnek sabitleme

Işık şeridini 4 adet ayarlanabilir cırt cırtlı bant ile çadıra sabitleyebilirsiniz. Çadırın yakınına, örneğin bir ağaca takılarak da karanlıkta aydınlatma sağlar. Yanma süresi yaklaşık 8 saattir.

Akülü LED ışıklandırma

Bu LED şerit çıkartılabilir ve USB kablosu üzerinden şarj edilebilir akü ile çalışır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir