DÜNYA

Karnından 1 kilo’dan fazla saç çıkan kadın

Karnından 1 kilo’dan fazla saç çıkan kadın

Jasmin isimli genç kızın karnında tam 1 kilo 360 gram saç çıktı

Jasmin Percival adlı genç kız, alışkanlığının ileride başına dert açacağını düşünemeden televizyon izlerken parmaklarına doladığı saçını emiyordu. İlerleyen dönemlerde ise karnında dayanılmaz ağrılar meydana getirdi.

2 YIL SANCI ÇEKTİ

Doktorlar ise kızın şikayetine bağırsak sendromu teşhisi koyduğundan ağrıları geçmek bilmedi. Sancıların şiddeti o kadar fazlaydı ki geceleri çığlıkla uyanmasına neden oluyordu. Genç kıza koyulamayn teşhisler yüzünden bu sancılı dönem 2 yılın üzerinde sürdü.

Genç kız;

Yemek yemek istiyordum ama ne yersem yiyim mideme inip geri geliyordu. Midem düğümleniyordu. Gittikçe zayıflıyordum. İskelet gibi görünmeye başlamıştım. Doktorlar bir sürü ilaç verdi ancak hiç biri işe yaramadı.

HERKES ŞAŞIRDI

Sancıların daha da şiddetlenmesi yüzünden anne tekradan doktora götürerek filmler çekilmesini sağladı. Çıkan sonuç herkesi şaşırttı. Karnında dayanılmaz krampların ve sancıların olmasına neden olan 1 kilo 360 gram saç topuydu.

SEZERYAN UYGULANDI

23 yaşındaki genç kadın Jasmin, yapılan sezeryan operasyonuyla bu derdinden kurtuldu. Şimdilerde ise saçlarının bırakın emmeyi yüzüne gelmesin diye at kuyruğu yaparak dolaşıyor.

sac-cikan-kadin-1 sac-cikan-kadin-2Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir