KADIN

Kalça sıkılaştırma hareketleri resimli video

Kalça sıkılaştırma hareketleri resimli video

Kadınların denemedikleri yol kalmayan şu kalça yağlarına çözüm spora kaldı.

Evde kalça sıkılaştırmak daha kolaylarına gelen hanımların yapmaları gereken örnek hareketleri aşağıda hareketli video olarak resimledik.

Bakarak veya ilham alarak uygulayabileceğiniz kalça sıkılaştırma hareketleri ek spor aletleri olmadan evde kolaylıklar yapılabilecek türden.

Şunu unutmayın! Kalça sıkılaştırma hareketleri ile sadece spor yaparak kalçalarınızı sıkılaştıramazsınız. Aynı zamanda günlük yediğiniz kalori miktarınız düşmeli. Yağlarınızın erimesi için spor hareketleri tek başına yetmeyecektir. Vücut gerekli enerjiyi alamadığı durumlarda deri altındaki yağları yakmaya başlar. Yağlardan kurtulabilmeniz veya sarkık durumları daha dinç hale getirebilmeniz için mutlaka yağ yaktırmalısınız. Sporda harcanan enerjiyi vücut yağ yakarak tamamlamaya çalışacağından, su içme miktarını artırmalı, kalori miktarınızı mutlaka düşürmelisiniz.

Kalça sıkılaştırma hareketleri:

kalca-sikilastirma-1 kalca-sikilastirma-2 kalca-sikilastirma-3 kalca-sikilastirma-4 kalca-sikilastirma-5 kalca-sikilastirma-6 kalca-sikilastirma-7 kalca-sikilastirma-8 kalca-sikilastirma-9Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir