KİMDİR

Ivanka Marie Trump

Ivanka Marie Trump

Doğum tarihi: 30 Ekim 1981, New York, Amerika Birleşik Devletleri 45. Başkanı Donald Trump’ın kızıdır. 2009 yılında Jared Kushner evlenmiştir. Bu evliliğinden Arabella Rose Kushner, Joseph Frederick Kushner, Theodore James Kushner isimlerinde 3 çocuğu olmuştur. Ivanka Trump Women Who Work: Rewriting the Rules for Success, The Trump Card: Playing to Win in Work and Life isimlerinde iki kitap yazmıştır.

Trump yönetici kadrosunda bulunmayan ABD Başkanı’nın kızı Ivanka Trump, Beyaz Saray’da düzenlenen toplantı esnasında Merkel ile yanyana oturmuş birlikte toplantıyı sürdürmüşlerdi. Merkel ne kadar bir ülkenin yöneticisi olsada sonuçta bir kadın. Toplantı esnasında ise bakışları ile süzdüğü ve ilgilendiği açıkça ortada. Fotoğrafçıların dikkatini çeken bu durumun anları yakalanarak servis edildi. İşte o bakışlardan bazı kareler.

Yine yaşanan bir başka olay ise;

Ivanka Trump yine resmi ünvanı olmadan katıldığı toplantı esnasında, yakışıklı Kanada başbakanı Justin Trudeau ile yanyana gelmiş ve göz kaçamakları yakalanmıştı.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir