MAGAZİN

İrem Derici’nin eşcinsel yaşam dergisi röpörtaj kesitleri

İşte İrem Derici’nin eşcinsel yaşam dergisi röpörtaj kesitleri

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı albümü ‘Dantel’ ile beğeni toplayan İrem Derici olay açıklamalar yaptı

İşte İrem Derici’nin, eşcinsel yaşam ve kültür dergisi GZone’a verdiği röportajdan kesitler:

Beni düğün şarkıları yapmakla eleştirenler var. Aman kulak mememi yesinler onlar. Dünyalığımı yaptım ben o şarkı sayesinde. Popüler olanı ‘tu kaka’ ilan etmeye çalışan o entelimtrak kesim var ya.. Vur onların ağzına ıslak odunla. Bana başarı getiren her şey bana yakışıyor.”

20 sene uğraşıp didinip bir kariyer yapıyorlar, hoop İrem diye bir kız çıkıp dengeleri alt üst ediyor. Destek olan da çok oldu ama gıybet masalarının bir numaralı mevzusu benim uzun zamandır. Konuşsunlar konuşsunlar, onlar konuştukça büyüyorum, kanatlarım açılıyor.

Ruh hastasının tekiyim evde tek başımayken de. Kendi kendime acayip konuşurum mesela. Sürekli izleniyorum hissine kapılıyorum bazen evde.

Aylar önce bir Instagram fotoğrafımın altına ‘Ay trans suratlı karı’ yazmıştı bir kadın. Hakaret ettiğini zannediyor zaar, ay ne güzel iltifat dedim kendi kendime.

Belli etmem fazla ama libido uzaydır benim. Var anacığım işte içimde her şey var, mülayim ev kızı da var, kırbaçlı fettan kadın da var, bıyıklı Ahmet Abi de var, dominant kadın da var domine edilmeyi seven kadın da.. Buradan taliplerime sesleniyorum, insan benim yanımda yaşlanmaz hahaha.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir