MAGAZİN

İrem Derici ve Lider Şahin

Lider Şahin

Ünlü sanatçı Selami Şahin ve eşi Didem Şahin ‘in büyük oğulları olarak dünyaya gelen Lider Şahin 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Selami Şahin ve oğlu Lider Şahin Hatay ‘lıdır. Kadir Has Üniversitesi ‘nde İç Mimarlık bölümünü bitiren isim babası Selami Şahin gibi müzik ile ilgilenmiş ve hatta bir dönem babasına vokal yapmıştır. Halen geri vokal ve DJ olarak kariyerine devam etmektedir.

İrem Derici ve Lider Şahin aşkı tam gaz devam ediyor

İrem Derici

21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Piyano Bölümünü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye ’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye ’nin birçok yerinde sahne aldı.

Lider Şahin usta sanatçı Selami Şahin’in büyük oğludur. Kadir Has Üniversitesi’nde İç Mimarlık Bölümü’nü bitiren Lider Şahin yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Backing vocalist ve Lider Entertainment’te DJ/Producer olarak görev alan Lider Şahin’in ismi son dönemde şarkıcı İrem Derici ile anılmaktadır. Lider Şahin baba tarafından aslen Hatay Antakya’lıdır.

İrem Derici yen sevgilisi Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile yakalandı

Her fırsatta çıkan aşk haberlerini yalanyalan şarkıcı İrem Derici sevgilisiyle ilk kez yakalandı.

Yaklaşık üç ay önce radyocu eşi Rıza Esendemir’le boşanan İrem Derici kalbini Selami Şahin‘in oğlu Lider Şahine‘e kaptırdı. Dün sabah Atatürk Havalimanı’nda 06:50 tarifeli uçakla Venedik’e giden ikili görüntülendiklerini anlayınca panik yaşadılar.

Güzel şarkıcının muhabire ilk tepkisi ”Haydaaa! sen nereden çıktın sabah sabah” dedi. Sevgilisiyle iddiaların ardından ilk kez yakalayan İrem Derici, ‘Tatil ne güzel başladı’ diyerek sitem etti.

irem-dericiBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir