TEKNOLOJİ

İnternet çöktü

İnternet çöktü

Sosyal ağlar, Facebook, Twitter, Youtube ve internet girilmiyor, web sitelerinde dolaşım sağlanamıyor. Genel olarak Türkiye geneli internet ağı üzerinden kaynaklanan bir sorun.

Çoğu internet kullanıcısının modem resetlemekle çözüm aradığı internet yavaşlaması ve ağırlığı Türkiye genelinde yaşanıyor.

Tabi şunu da unutmamak gerekiyor;

En büyük TERÖR internet üzerinde.. İşte bu yüzden onların haberleşmeleri ve paylaşımları yüzünden internet giriş ve çıkışlarında sorun yaşıyoruz.

Eğer bu şekilde özgürce Facebook, Twitter, youtube ve diğer sosyal ağ siteleri üzerinden TERÖR yandaşları, bu denli rahatça paylaşımlarda bulunabiliyor, kendi gruplarını kurabiliyor ve videolarını yayınladığı süre de yakın zamanda ne facebook girişi kalır ne twitter hepsi kapatılır.

Son dönemde yaşanan siyasi ve askeri olaylar nedeniyle sosyal ağlara erişim yasağı getirildiği söylenirken, VPN ya da farklı DNS ile internete bağlanan kullanıcılar sosyal ağlara erişebiliyor. Ancak Zenmate gibi bazı VPN uygulamaları dayoğunluktan dolayı yavaşlamış durumda.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir