TEKNOLOJİ

İlk yerli veri şifreleme yazılımı ELUVİUM

İlk yerli veri şifreleme yazılımı ELUVİUM

ŞİFRELEME YAZILIMI ELUVİUM TÜRKİYE’DE BİR İLK

Tamamen yerli olan bu yazılım ülkemizde hayat buldu ve geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı.

Eluvium şifreleme yazılımı askeri standartlarda 256-bit şifreleme yaparak önemli verilerinize erişimin, üçüncü taraflar tarafından düzenlenmesini ve görüntülenmesini engelliyor.

Veri hırsızlığının önüne geçmek ve fidye yazılımlarının dosyalarınıza zararını önlemek için geliştirilen Eluvium ile artık tamamen yerli bir şifreleme yazılımının olması özellikle ülke siber güvenliği açısından dışa bağımlılığı ortadan kaldıracak bir uygulama.

Eluvium şifreleme yazılımı AES, Serpent, CAST6 ve Twofishgibi güvenilir şifreleme algoritmalarını kullanarak veri güvenliğini sağlayabilmektedir. Ayrıca kombo şifreleme özelliği ve hırsızlık koruması ile verilerinizin güvenliğini bir adım öteye taşıyabiliyorsunuz. Yazılımın kendi içinde bulunan güncelleme eklentisiyle gelen güncellemeleri kolayca yükleyebiliyorsunuz.

Disk Wipe özelliği diskinizde silinmiş olan dosyaları geri kurtarma ve veri kurtarma işlemleri gibi durumların önüne geçme şansı veriyor. Ücretsiz bir yazılım olan Eluvium ile herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan şifreleme yapabilir ve dosyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz

Ayrıntılı Bilgi

https://eluvium.info / [email protected]


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir