VİDEO

Hüsran-ı Felah TANK’SYOU 15 Temmuz Rap Klip – Enes ÖZDEMIR

Hüsran-ı Felah TANK’SYOU 15 Temmuz Rap Klip – Enes ÖZDEMIR

Hüsran-ı Felah mahlaslı Enes ÖZDEMIR, 15 Temmuz darbesi ile alâkalı çok ilginç bir rap çalışması yaptı. Sözlerini de bizzat kendisinin yazdığı rap şarkısı, yayınlandığı günden itibâren ilgi görmeye devam ediyor.

Hazırlıkları yaklaşık bir ay süren ve daha ilk üç günde 500 görüntülemeyi geçen bu çalışma çok izleneceğe benziyor. Darbeyi konu alan çok çalışma yapıldı ama rap alanında böyle orjinal bir klip hiç yapılmamıştı… Rap klibinin sözleri gerçekten çok ilgi çekici. Aynı zamanda Sergah Dergi‘de köşe yazarlığı yapan Enes Özdemir‘in, şarkının sözlerinde kullandığı üslup, edebi ifâdeler ve türkçe kelimeler çok dikkat çekiyor. Aynı zamanda mükemmel mekan seçimi, senaryosunun kurgusu ve ekileyici müziğiyle, şimdiden insanlara kendisini sevdirmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Enes Özdemir‘in klibinde dikkat çeken bir diğer unsur ise sanatçının hal ve hareketleriyle şarkıda ki sözlerin tam bir uyum içerisinde olması. “TANK’SYOU” isimli bu klip genç sanatçımızın ilk klibi olmasına rağmen böyle yüksek bir performas sergilemesi de dikkatlerden kaçmıyor.2 Replies to “Hüsran-ı Felah TANK’SYOU 15 Temmuz Rap Klip – Enes ÖZDEMIR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir