CEP-TABLET

HTC 10 nano SIM ve microSD kartlarınızı takma çıkarma

HTC 10 nano SIM ve microSD kartlarınızı takma çıkarma

ÖNEMLİ: Sadece standart nano SIM kart kullanın.
Bir micro SIM ya da normal SIM kartı kesip nano SIM yuvasına takmayın. Standart nano SIM karttan daha kalındır ve yuvada sıkışabilir.
Telefonun herhangi bir parçasını sökmeyin.
Güç kullanarak telefonu açmaya veya pili çıkarmaya çalışmayın. Bu, telefona veya elektronik bileşenlerine zarar verebilir ve garantiyi geçersiz kılacaktır.
Sağlanan tepsileri atmayın.
nano SIM ve microSD kartlarınızı takmak için bunlara gereksiniminiz vardır.
htc-10-nano-sim-sd-kart-takma1. Telefon aşağı doğru bakarken, telefonunuzla birlikte gelen tepsi çıkartma aracının (ya da bükülmüş küçük bir ataşın) ucunu, telefonunuzun sol tarafında bulunan nano SIM tepsisi çıkartma deliğine sokun.
Ucu, nano SIM tepsisi çıkartılana kadar gidebildiğince deliğe itip tepsiyi çekerek çıkarın.
2. nano SIM kartınızı, altın temas noktaları yukarı ve kesik köşe dışa doğru bakar şekilde tepsiye yerleştirin.
Kart tepsisini yuvaya geri takın. Tepsiyi tekrar takarken, nano SIM kart düşmeyecek şekilde yukarı doğru baktığından emin olun. Tepsiyi yuvada gidebildiği kadar kaydırın.
htc-10-nano-sim-sd-kart-takma-13. Diğer taraftaki microSD™ kart tepsisini çıkartmak için aynı tepsi çıkartma aracını kullanın. Tepsiyi çekip çıkarın.
4. microSD kartınızı (dâhil değildir), altın temas noktaları yukarı ve kısa taraf içe doğru bakar şekilde tepsiye yerleştirin. microSD tepsisini tekrar takmak için, önce yuvada ortalayıp, ardından gidebildiği kadar kaydırın.
red_line-htc10
İpuçları
•Dokunmatik ekrana dokunulduğunda ya da düğmelere basıldığında veya GÜÇ düğmesi 3 saniyeden uzun süre basılı tutulduğunda hiçbir tepki vermezse telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekebilir. Bunu yapmak için, GÜÇ ve SES DÜZEYİ DÜŞÜR düğmelerini en az 12 saniye süreyle basılı tutun. Telefon yeniden başladığında düğmeleri bırakın.
• HTC Yardım uygulamasıyla temel sorunları gidermek için kolay yöntemlerimizi ve kendi kendine yardım yönergelerini inceleyin. Giriş ekranında öğesine dokunun ve Yardım uygulamasını bulup dokunun. Öğreticileri, en yeni haberleri ve daha fazlasını bulmak için www.htc.com/support/ adresine de gidebilirsiniz. Lütfen kutunun içindeki Güvenlik ve düzenleme kılavuzunu da ayrıca okuyun.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir