KOMİK ŞEYLER

Hayat bize ne veriyor?

Hayat bize ne veriyor?

İster 7 isterseniz 77 olun farketmez her yaşın ayrı beklentileri ayrı umutları var. Biz hayattan ne bekliyoruz hayat bize ne veriyor birlikte görelim.

İnsanlarla kaynaşma yeni çevre edinme imkanı

kaynasma

Her sabah aynı numaralı otobüs aynı yüzler çok nadir farklı insanlar. Yer yok zaten ensede hissedilen soğuk nefes cabası. Hele o akşama kadar iş koşturmacasından sinmiş ter kokusu.. Onca insanın kokusunun birleşmesinden doluşan muazzam koku hava kış bile olsa insanı terletir. Başucunda duran yaşlı amcayı göremeyen şapkasını önüne çekmiş Ali, Eli yukardan çamaşır ipine asılırcasına beklerken tüm etrafı süzen tedirgin Ayşe, Kaskesti başından düşmeyen habire durağı soran Mustafa amca, Sırtındaki çantasını arkada duran Ahmetê yaslayan Enver, En arka sol kapı köşesine sıkışmış varlığı yokluğu belli olmayan Turan, Bi umut kalkar diye Recep’in koltuğuyla akraba olmuş Merve teyze, Mısır tarlası yararcasına çıkış kapısına gitmeye çalışan Murat, daha neler neler… Hiç düşündünüz mü o otobüs tıkabasa doluyken son durağa kadar kaçtane “Pardon” kelimesi kullanılıyor. Her pardon birine eziyettir aslında.

Çapkınlığı

plaj-hayali

İstnabul’un kaslı zengin erkeği

amele-yanig

Bir umut kapısıydı İstanbul taşı toprağı altın zengin edecek beni, salına salına yürürken tüm kızlar arkamdan baka kalacak o hayallerle gelmiştim. Bilseydim sonucun bu olacağını köyde kalırdım daha iyiydi zaten bu işleri memlekette de yapıyorum ki. Hadi köyümüze geri gidek.

Mankenlik hayali

amele-yanigi

Ya ben çakma İzmir kızı değilim orjinal İzmir kızıyım desende hayalin suya düştü. Hani o hep duyduğun tekstil vardı ya orda biraz daha fazla çalışınca usta makinacı olunuyor onlar iyi maaş alıyor. Şimdilik böyle ortacı olarak idare edicez keşfedilecek günlerin yakın.

En iyi araba

en-iyi-araba

Porç mu porş mu ne öyle bir marka var onu alıcam kesin. Az daha zaman var.. Bu araba mı? Ya bu bizim pederin emektarı satmıyor inatla benim değil ha sakın benim zannetmeyin ben binmem buna.. 3.vites ile 4. vitese geçişte sorun var 5 ileri bile koymamışlar denedim 80 den yukarı çıkmıyor. Aslında abard eksoz bir iki faça falan yapsam bişeye benzer mi ne?

Sahilden yalı

cennetden_satilik_ev

İyide bu cennet hangi cennet ben bunu sahil zannettiydim.

Para saçıp savurmayı

para-harcama

Yaratıcılığı

komik-selfie

Risk almayı

risk

Rahatlığı

rahatlik

Saygı sevgiyi

saygi

Teknolojiden faydalanmayı

115264-para_yok_huzur_var_d580

Modayı

modaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir