EKRAN

Handenur İlkay menajeriyle yollarını ayırdı

Handenur İlkay menajeriyle yollarını ayırdı

Uzun yıllardır tiyatro oyunculuğuyla uğraşan ve oyunculuk bölümü öğrencisi olan Handenur İlkay; “Bazı anlaşmazlıklarımdan dolayı, menajerimle yollarımı ayırmak zorunda kaldım. Artık yoluma daha iyi bir menajer ve daha doğru adımlarla devam etmek istiyorum. Amacım, tiyatro sanatına hizmet etmek.. Ünlü olmak gibi bir derdim yok. Sanatımı hakkıyla ve doğru kişilerle yaptığımda, ün zaten gelecektir.” dedi.

Tiyatro çalışmalarına devam eden Handenur İlkay, birçok sinema ve tiyatro oyuncusu tarafından fark edildi. Umut vaat eden genç yetenek,  oyunculuk teklifleri almaya başladı bile.

Tek Gecelik Aşk oyununda oynadı

Erkek – kadın ilişkileri üstüne yazılmış mizahi bir üslupla bezenmiş tek perdelik oyun. Tek gecelik aşk gerçek aka dönüür mü yoksa o gecede kalır mı ? Bunu sorguluyoruz . Bir gece önce barda tanışıp ertesi gün yatakta ayılan çiftin hikayesi. Birbirlerini tanırken erkek-kadın düşüncelerinin çatışmasıyla karşı karşıya kalıyoruz. İlişkilerdeki kadın bakışı ile erkek bakışının biraz abartılı bir dille sahneye taşınmış halini sahneye taşıyoruz.
Oyun 3 kişilik … Bir erkek bir kadın bir iç sesten oluşan üç kişilik kadro. Yönetmenliğini Giray Mert Özdenoğlu’nun yaptığı Süpervisiorluğunu Yalçın Dümer’in üstlendiği oyunu Giray Mert Özdenoğlu,Handenur İlkay ve Ecem Akyol üçlüsü sahneye taşıyor. Müziklerini Cosmic Ghetto,ışık tasarımını Serkan Sedat Gürel yapmıştır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir