MAGAZİN

Hamza Hamzaoğlu ve Sinem yanmaz kavgası sürüp gider

Hamza Hamzaoğlu ve Sinem yanmaz kavgası sürüp gider

Sinem Yanmaz, Bursaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun,’Benim çocuğum’ açıklamasına sosyal medyadan yanıt verdi.

Sinem Yanmaz bu hafta başında kişisel Facebook sayfasından yaptığı bir açıklama ile “Hamza Hamzaoglu’nun oğlu Eşref Çınar Hamzaoglu’nun annesiyim” paylaşımında bulundu.

Sinem Yanmaz’ın bu iddialarının basında yer alması üzerine bir açıklama yapan Hamzaoğlu, “Eşref Çınar Hamzaoğlu, en başından itibaren şahsım tarafından tanınan ve nüfusuma kaydettirmiş olduğum oğlumdur” dedi.

“GAYRİMEŞRU YAŞIMA LAYIK GÖRMEK BABALIKSA, BEN DE ANNE DEĞİLİM”

Bunun üzerine Sinem Yanmaz, yine Facebook sayfasından ‘Cevaben’ başlıklı paylaşımda bulundu. Kendisine ‘gizli- saklı hayat dayatıldığını’ ve kendi yoluna gitme özgürlüğünün tanınmadığını ileri süren Sinem Yanmaz paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Neden bana ‘En kısa zamanda eşime söyleyeceğim’ yalanı defalarca gözümün içine baka baka söylendi? Madem eş bilmiş ve kabullenmiş ne güzel, neden oğlum bunca yıl babasıyla bir parka dahi gidemedi, sokaklarda elinden tutamadı? Neden babamız ‘hamzahamzaoglu’dur diyemedik biz saklayarak, saklanarak yasadık? Neden, Allah rahmet eylesin dedesi, babaannesi, halaları, kardeşleri oğlumun varlığından habersizdi bunca yıl? Oğlunu sadece nüfusta tanıyor olmak, kişisel menfaatler uğruna bunca yıl onu hayatına dahil edemeyip, meşru kılamayıp da simdi ‘Oğlumdur’ açıklaması yapmak, ona annesiyle bir yalan balonu içerisinde gayrimeşru yaşamı layık görmek babalıksa, ben de anne değilim.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir