MAGAZİN

Hamdi Alkan nasıl zayıfladı, Hamdi Alkan nasıl kilo verdi?

Hamdi Alkan nasıl zayıfladı, Hamdi Alkan nasıl kilo verdi?

Hamdi Alkan tam 52 kilo verdi

Hamdi Alkan arasıra karşımıza kilolu halleri ile haber olarak çıkıyordu, haberlere inat yaparcasına verdiği kilolar sayesinde bir deri bir kemik kaldı.

Ünlü sanatçı Hamdi Alkan geçtiğimiz akşam kızı Zeynep Alkan ve arkadaşı Berk’le birlikte Zorlu Center’daydı.

Vermiş olduğu kilo ise yaklaşık 52 kilo ve görüntüsü ile oldukça şaşırtıcı…

hamdi-zayif

“KİLO VERMESİNİ İSE AİLEME BORÇLUYUM DEDİ”

Ünlü sanatçı “Kilo vermek ve zayıf olmak iyi bir şey. Kontrollü ve sağlıklı şekilde kilolarımı veriyorum ve ailem sayesinde kilolarımı veriyorum” dedi.

ÖNCEKİ KİLOSU İSE 140 KİLOYDU

Hamdi Alkan geçtiğimiz yaz eşi Selen Görgüzel ile Bodrum tatilinde görüntülenmişti. O dönem yaklaşık 140 kilo olan Alkan objektiflere böyle yansımıştı.

hamdi-kilolu

Alkan kendisini tüp mide ameliyatına iten sebepleri ve ameliyat sürecini paylaştı

Alkan, tüp mide ameliyatı olma ve zayıflama sürecini detaylı bir şekilde anlattı.

Kiloluyken yaşadığı zorlukları ve kendisini ameliyata iten nedenleri sıralayan Alkan, fazla kiloları nedeniyet yaşadığı zorlukla ilgili; “Dışarıya doğru genişlerken içten de daralıyorsunuz, içten daralınca da hayattan daralıyorsunuz. Daraldıkça da mutsuz oluyorsunuz. Mutsuz oldukça da yemekten hırsınızı çıkarıyorsunuz. Tek zevkim yemekti benim.” ifadelerini kullandı.

Dış görüntüden ziyade sağlığın önemli olduğunu vurgulayan Hamdi Alkan; “Bu tamemen estetikle ilgili bir ameliyat değil. Şişmanlık bir hastalık. Bu ameliyat hastalığın çözümlerinden biri.” dedi. Alkan, ameliyat sürecini de çok detaylı araştırdığını belirterek, dışarıdan öğrenilen diyet planlarıyla yapılan diyetlerin uygulanırken doktor kontrolünde yapılması mesajını iletti.

Alkan, ameliyatla midesinin yüzde 80’ini aldırdı

“GÖBEK EŞİMDE SEKSİ DURUYOR”
Eşinin kilolarından memnun olduğunu söyleyen Görgüzel, “Bana göre; Türkiye’nin en yakışıklı erkeği Hamdi.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir