Hakkımızda

Hakkımızda

GASTE HABER HAKKINDA

2015 yılında kurulan gaste.org web sitesi sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Yerleşik bir kurum halinde olmayan firmamız çeşitli editör ve yazarlarımız ile online olarak gündem ve gündem dışı olayların paylaşıldığı katma değer oranının yüksek olduğu paylaşımlar sunmaktadır.

Haberler yayıncı kurum ve kuruluşlara ait olup yanılma, hata veya eksik bilgiler içerebilir. Böyle bir durumda iletişim menüsünden irtibata geçerek ilgili haberin düzenlenmesi konusunda tarafımıza bilgiler iletebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 gaste.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gaste.org’a aittir.

Gaste.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları ilgili kuruluşlara aittir.Bu ve benzei haberlere gaste.org sitesinde olduğu gibi internet üzerinden de ulaşılabilir. İznimiz olmadan bir yazımızın veya haberimizin yayınlanması suç oluşturmaktadır. Haber vermeksizin veya kaynak göstermeksizin hiçbir alıntı dahi yapılamaz.’

Gaste.org’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Web sitemiz üzerinde bulunan yorumlar kullanıcı, misafir ve üyelere ait olup yazan kişi sorumluluğundadır. Sitemize üye olunması durumunda paylaşılmasını istemediğiniz hiçbir bilgi diğer kullanıcı ve kurumlar ile paylaşılmaz.