MAGAZİN

Hadise kilo nasıl alıyor diyenlere cevap verdi

Hadise kilo nasıl alıyor diyenlere cevap verdi

Hadise, ‘İster yemek yerim ister kilo veririm!’ Size ne bundan dedi kısaca..

Hadise, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıktı. Sahnede yaklaşık üç saat kaldı.

Ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hadise, kıyafetlerine yapılan eleştirilere değindi. Ünlü popçu, şöyle konuştu: “Ben mutluyum. Her şey yolunda. Kilolarımla ilgili çok şey konuşuldu. Ben Hadise olarak mutluyum. Mutlu olmasam ne sahneye çıkarım, ne de cesur kıyafetler giyerim. Canım yemek yemek istiyor yiyorum; kilo alıyorum. Canım kilo vermek istiyor; spor yapıyorum, kilo veriyorum.”

HADİSE ALIŞAMADI GİTTİ

Hadise yıllar öncesinde ünlü olabilmek için demedik yol yöntem bırakmamış. Sonunda hayaline kovuştu. Jüri koltuğunda kendisiyle aynı yolları izleyen adayları gönül rahatlığıyla eleştirebilen Hadise kendisine, frikik, elbise, selülit ve kilolarıyla eleştiri yapılmasından nefret ediyor.

İyide bacaklarındaki selülitlere veya çıkan göbeğine ne isim verilebilir ki?  Ya kilo alıyorsun veya şişmanladın diyeceğiz. Ne yersen ye, ne giyersen giy bizi ilgilendirmez. Güzelliğine veya zayıf haline güzel eleştiri geldiğinde ağzın kulaklarına kadar açılıyorsa kötü eleştirilere de açık olacaksın.

HADİSE NASIL KİLO ALIP VERİYOR

İşte bakın hadise geçmişten günümüze nasıl değişim göstermiş bu resimler anlatıyor. Bu kadar değişim gösterebilen kilo da alır, kilo da verir. No problem..
hadise-1 hadise-1- hadise-2 hadise-3 hadise-4 hadise-5 hadise-6 hadise-7 hadise-8 hadise-9 hadise-10 hadise-11 hadise-12 hadise-13 hadise-14 hadise-15 hadise-16 hadise-17 hadise-18 hadise-19 hadise-20 hadise-21 hadise-22 hadise-23 hadise-25 hadise-26 hadise-27 hadise-28 hadise-son hadise-son-1hadise--Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir