MAGAZİN

Gülşen hamileyken, bikini giydi bebek göründü

Gülşen hamileyken, bikini giydi bebek göründü

Geçtiğimiz aylarda uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile evlenen Gülşen’in, hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz aylarda uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile evlenen Gülşen’in, hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Anne adayı ünlü sanatçı hamile haliyle görüntülendi. Bayram programı için Bodrum’a eşi Ozan Çolakoğlu ile gelen Gülşen 3 aylık hamile olarak çıktığı programı öncesi deniz keyfi yaptı. İlk olarak ‘Cennet Koyu’na giden ve orada gazetecilerin olduğunu fark edip Güvercinlik sahiline geçen Gülşen, ıssız bir koyda denize girdi. Karnı iyice belirginleşen Gülşen, eşi ile denize girip güneşlendi. Bol bol hatıra fotoğrafı çeken Gülşen objektiflerden kaçamadı.

hamile-gulsen

Üç aylık hamile olduğu haberlerini doğrulayan ve “Anne olmak için şimdiden sabırsızlanıyorum” diyen Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu ile Bodrum tatiline devam ediyor.

Karnı belirginleşen ünlü sanatçı tatil arası Hadise’nin beach’inde sahne aldı. Kıyafet seçimi ve plaj makyajıyla herkesi kendine hayran bırakan Gülşen, seksi tül bir kıyafet seçti.

PLAJLIK KIYAFET VE MAKYAJ

Hadise’nin ‘La plaj’ adlı mekanına ünlü yağmaya devam ediyor. Demet Akalın, Kerimcan Durmaz, Yeliz Yeşilmez gibi ünlü isimlerin plaja gitmesinden sonra Gülşen de sevenleriyle beach’te buluştu. Muhteşem konser performansının yanı sıra seksi kıyafeti ve plaja uygun nude tonlardaki makyajıyla tam puan aldı.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir