TEKNOLOJİ

Google AdSense hesabı almak için google’i ikna etmek

Google AdSense hesabı almak için google’i ikna etmek

Genelde webmaster ve site sahipleri Google AdSense hesaplarını banlatmak için bişey yapmamış olurlar. Kesin düşmanları yapmıştır. Ama durum hiçte öyle değil..

Genelde acemi yazılımcıların başına gelen bu durum ardından çözüm arayışlarını, AdSense ban açma yolları, AdSende ban açma yöntemleri içine sokar. Ama durum sandığınız kadar kolay değil. Çünkü siz Google’i kandıramazsınız.

Banlanan bir sitenin yerini, yenir bir site açmarak doldurmakta çözüm arayanlar için bir önerimiz var, yanlış yoldasınız. Eğer mevcut hesabınızı kurtarmadan başka hesap almaya kalkışırsanız bu sefer durduk yere bir süre sonra banlandığınızı hesabınızın kapatıldığını göreceksiniz.

Şimdi mevcut hesap ve yeni hesap alma konusunda sizi bilgilendirelim.

Diyelim ki siz ip değiştirme yöntemiyle AdSense üzerinden para kazanmayı veya kullanıcı yönlendirme yöntemleri ile tıklamaları arttırıp kazanç elde etmeyi düşündünüz ve banlandınız. En kolay yolu artık yeni bir site açmakta gördünüz ve yeni web sitesi kurdunuz.

Google AdSense böcek ve botları burada devreye girer. Sizi araştırmaya başlar.

Hesabınıza onay gelmez, kısa süre sonunda tekrar kapatılır gibi durumlarla karşılaşırsınız. Peki neden olur?

Siz bilgisayarınızı, hesaplarınızı, internetinizi, ip numaranızı, mac adresinizi herşeyinizi değiştirin ama yine google sizi tanır.

Google sizi nasıl tanır?

İnternet girişi yaptığınız anda takip altındasınız ve botlar her dokunuşunuzu izler.. Ban yediğiniz hesabınız ile giriş yaptığınız her durum sizin için bulunma sebebidir. Facebook girişi yaptığınız kullanıcı adınız, internet üzerinde kullandığınız şifreleriniz, klavye ile yazı yazma şekliniz, banka girişleriniz, size gelen mailler üzerinden tıklama yaptığınız web siteleri, siteler üzerinde yaptığınız gezinme süreleri, internete bağlandığınız bölge haritası, google arama loglarınız vs. vs. uzayıp giden her şey yanı attığınız her adım google kayıtlarındadır ve asla silinmezler. Yeni aldığınız hesap veya almaya çalıştığınız hesap için yukarıda saydığımız google izleme metotlarından biri veya birilerin sizinle uyuşması tekrar hesabınızın banlanması anlamına gelir.

Kısaca Google sizi tıpkı bir ajan gibi gözetim altında tutar.

Sizin bundan sonraki atacağınız adımlar ise banlı sitenizin banını açtırmak olmalıdır. Bu konu sizin için biraz sabır gerektirecek ama en mantıklı olan bu yöntemdir. Şimdi öncelikle siteniz üzerinden tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra sizi kontrol etmeleri için buraya tıklayın ve bundan sonraki işlemler için uğraş vererek bağlantı üzerinden hareket edin. Yazışmaya başladıktan sonra işlemlerinizin durumu hakkında bilgi istemeye devam edin.

Bu makaleyi, sayfaya link vermeden kopyalamayınız.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir