KADIN

Gögüs küçültme ameliyatı fiyatları, göğüs küçültme ameliyatı 2017

Gögüs küçültme ameliyatı fiyatları, göğüs küçültme ameliyatı 2017

Çoğu kadın göğüslerinin küçüklüğünden şikayetçi olurken büyük göğüslü kadınlar ise göğüslerin verdiği ağırlıklardan, biçimsiz duruşlarından ve sarkmalarından dolayı şekil bozukluğuna uğrayan memeleri küçültmek için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır.

Kimi kadınlar bitkisel yoldan çözümler ararken, elektronik cihazlar yardımı ile göğüs küçültmeye çalışmanın yanında masaj yöntemi ile kremli göğüs küçültme yöntemleri de bulunmaktadır. Bu yöntemler uzun soluklu uğraşlar verse de kadınların göğüs şekil bozukluğu için yapamayacakları üstesinden gelemeyeceği zorluklara karşı azimleri son derece yeterli gelmektedir. Yeterki azmin sonunda ideal göğüs ölçülerine ulaşabilinsin.

Diğer yandan 2017 yılında uygulanacak olan sürekli gelişen teknoloji yardımı ile göğüs küçültme ameliyatları oldukça basit şekilde ve sorunsuz halde tamamlanabiliyor. Fiyat konusunda ücretlerin fazla geliyor olması diğer yöntemlere başvurmanında diğer bir nedeni.

Diğer ameliyat ve operasyonlarda olduğu gibi göğüs küçültme ameliyatlarında da pazarlıklar yapılabilir ve indirimler uygulanabilir. Pazarlık yapmanız yeterli olacaktır. Göğüs küçültme estetik operasyonları için internet üzerinden bulacağınız ve alacağınız fiyatlar size sağlıklı bilgi vermeyecek olup, ameliyatı gerçekleştirecek kişinin durumu incelemesinin ardından net fiyatlar ve ücretler belirlenebilir. Sayfanın altında bu operasyonlar hakkında ince detaylara ulaşabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz telefon numaraları mevcuttur.

Biz, göğüs küçültme ameliyatları hakkında ve 2017 yılı içerisinde hangi konulara dikkat etmeniz gerektiği ve operasyonların veya ameliyatların nasıl gerçekleştirildiği hakkında sizinle bilgi paylaşımınında bulunuyoruz ve konular sizin soru işareti olan düşüncelerinizdeki soruların yanıtı olacaktır.

Meme küçültme ve göğüs küçültme ameliyatları için dikkat edilmesi gereken hususlar:

  1. Öncelikle size telefondan veya internet üzerinden verilen fiyatlar için ön ödeme veya ücretlerin tamamını ödemeyiniz,
  2. Kurumu bizzat yerinde görünüz,
  3. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen belgeleri isteyin ve inceleyin,
  4. Ameliyatı gerçekleştirecek doktor ve ekip ile görüşme yapın,
  5. Sağlık kurumu olmasına dikkat edin,
  6. Sağlık kuruluşunun şartlarını ve operasyonun gerçekleşeceği bölümü inceleyin.

Yukarıdaki durumlarda olumsuzluk yaşamanız durumda içinize sinmediyse veya huzursuz olduğunuz bir durum oluştuğunda hazır olmadığınız bir operasyona girişmeyiniz.

Meme (göğüs) küçültme ameliyatı:

Bu ameliyat estetik cerrahinin estetik ve fonksiyon özellikleri dahilindeki bir operasyondur. Büyük olan memelerin ileride oluşturabileceği boyun, bel ile sırt ağrılarına, göğüslerin alt kısımlarında oluşan pişikler ve yaralar oluşturuyor veya oluşturma ihtimalini ortadan kaldırmak hem ağırlık hem de göze hoş gelmeyen görüntünün ortadan kaldırılması amacı güden bir ameliyat biçimidir. Büyük göğüslerin verdiği psikolojik rahatsızlıkları gidermenin en kısa ve en sağlıklı yollarından biridir.

Göğüs (meme) küçültme ihtiyacı nasıl belirlenir?

Plastik cerrah tarafından ayrıntılı şekilde muayen olmadan bu kararı vermek doğru değildir. Memeler için yapılacak muayenede; memenizin ölçüleri, büyük olan göğüslerin vücut bileşenlerine verdiği yük ve ağırlık ile vücut hatlarınıza verdiği deformeler göz önüne alınarak, uzman cerrahinin belirlediği ameliyat tekniği kullanılarak belirlenir.

Meme (göğüs) küçültme ameliyatı:

Hastane ortamında yapılan meme küçültme ameliyatları 2 ile 3 saat arasında bir operasyonla yapılamkatadır. Ameliyatın ardından göğüs bölgesinde oluşacak ağrılar ise en az seviyede olmaktadır. Yaklaşık 3 veya 4 günlük dinlenmenin ardından hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ameliyat sonuna meme büyüklüğü ve küçüklüğüne göre oluşabilecek içerideki kan birikimi direnler kullanıbilmektedir. Ameliyatın ardından 8 saat gibi bir süre sonunda bu direnler çıkarılabilir. Göğüsleriniz ameliyat sonunda sıkıca saran bir sütyen takılarak taburcu olursunuz. 3 ve 7 günde rutin kontrolünüzün gerçekleşmesi gerekmektedir.

Emziren anneler veya emzirmek için süt kanallarında sorun olduğu düşüncesi olanlar için, bu kanallara yapılan ameliyat etki etmez. Kanallara en az zarar verecek şekilde ameliyat gerçekleştirilir.

Göğüs küçültme ameliyatı sonrası izler:

Kadınların en çok kafalarında soru işareti olan konulardan biri de ameliyat sonrası yapılan operasyonun bırakacağı izlerdir. Kimse göğüslerinde kesik izleri veya dikiş izleri olsun istemez. Yapılan ameliyat sonrasında ters “t” olarak şeklinde memenin üzerini örttüğü bir iz meydana gelir. Bu izler 6 ay ile 1 yıl içerisinde sizi rahatsız etmeyecek hale gelecektir.

Arzu ettiğiniz ölçülerdeki göğüslere ise 90 ile 180 gün arası bir süreç sonunda kavuşacaksınız. Yapılacak operasyonun şekli şikayetçi hastanın hastane doktoru tarafından bizzat görülerek karar verilmektedir.

Meme küçültme için bilgi alabileceğiniz kurumlardan bazılarının telefon numaraları:

  • Mare Clinic : 0212 351 02 00
  • Prof Dr. Cengiz AÇIKEL: 0 535 875 20 20


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir