KADIN

Göğüs büyütme masajı nasıl yapılır, masajla göğüs büyür mü resimli (meme büyütme masajı)

Göğüs büyütme masajı nasıl yapılır, masajla göğüs büyür mü resimli (meme büyütme masajı)

Göğüs büyütme masajı konumuzda masajla göğüslerinizi nasıl büyüteceğinizi, göğüs masajının nasıl yapılması gerektiğini ve göğüs büyütme masajına başlamadan önce yapılması gereken hazırlıkları, işleyişleri ve dikkat edilmesi gereken hususları ayrıntılı olarak anlatacağız. Göğüs büyütme masajı ile göğüslerinizin büyüyeceğinine herhangi bir kesinlik vermiyoruz ancak, masajla göğüs büyütme işlemi yapanlar için bu uygulamanın nasıl yapılacağını detayları ile değerlendireceğiz ve sizlerin bilgisine sunacağız. Umarız bu yöntemi kullananlar için eksik gördükleri veya uygulama yanlışı yapanların faydasına olacağını düşünüyoruz.

Konu ev hanımları veya evde tek başına masaj işlemi yapmak isteyenler içindir.

2017 yılına geldiğimiz şu günlerde meme büyütme için kullanılan teknikler arasında;

 1. Elektronik cihazlar,
 2. Bitkisel gıda ürünleri ve bitkisel yağlar,
 3. Slikon taktırma yöntemleri,
 4. Göğüs büyütücü spor hareketleri

ve bunlara benzer yöntemler kullanılmaktadır.

Genelde hanımların şikayetçi olduğu küçük meme sorunu yukarıda belirtilen konularda olduğu gibi denenmiş/deneniyor. Sonuçların başarısız olması veya uzun soluklu bu çalışmalar hanımları başka çözüm arayışlarına itiyor değişik büyütme teknikleri ve yöntemleri geliştirmeye sebep oluyor.

Bu yöntemler arasında bulunan masaj yöntemi ile göğüs büyütme en yaygın olanlarıdır. Ancak bu konuda ise uygulanan çoğu teknik sadece yanlış uygulama sonucunda başarısızlık göstermektedir.

Aşağıda masaj işlemine başlamadan önce uygulamanız ve masaj sonunda yapmanız gereken beslenmeler hakkınd bilgiler paylaşıyoruz. Masaj yolu ile meme büyütme konusunda inancınız tam ise bu uygulamaya geçin. Beyne vereceğiniz ben bu yöntem ile göğüslerimi büyüteceğim algısı beyin tarafından benimsenerek salgıların ve sinyallerin o bölgeye müdahalesi ile başlar. Beynin ikna olmadığı konularda başarılı olma şansınız düşüktür.

Sadece masaj yaparak göğüs büyütmek yetersiz kalabilir, bunların yanında vitamin takviyesi ve spor hareketleri ile alınacak olan proteinler bu konuda daha hızlı adımlar atmanıza neden olacaktır.

Kolay ugulanan Liposuction (Liposakşın) yöntemi size pahallı geliyorsa “masaj” yöntemleri daha basit ve ekonomik çözüm olacaktır.

Eğer masaja başlamadan önce yapılan hatalar konusunda bilgi sahibi olursak masajın sonunda veya masajda daha başarılı olacağınız. Bu nedenle ilk olarak konumuzun başında masajda yapılan sık hatalar konusuna değineceğiz.

Göğüs büyütme masajı sık yapılan hatalar:

 • Yanlış bitkisel ürün kullanımı,
 • Hatalı krem ve yağların kullanım,
 • Spor yetersizliği,
 • Kas dokusunun çalıştırılmaması,
 • Beslenme eksikliği,
 • Hatalı teknoloji ürünlerinin kullanılması,
 • Sütyen kullanımı.

Eğer yukarıdaki uygulamaları ve ürünleri kullanıyorsanız tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]Göğüsler, sulayarak veya ekerek büyümez. İçerisinde barındırdığı dokular ve uyarılmaların verdiği kan hızlandırıcı etkiler bu yönde daha fazla sonuç elde etmenize yarayabilir. Sadece krem ve yağ sürerek bu dokunun büyümesini beklemeyiniz.![/box]

Şimdi uygulamamıza geçiyoruz!

Göğüs büyütme masajı nasıl yapılır?

Herhangi bir spor hareketine başlamadan önce kasların zarar görememsi için öncelikle vcudun tümünü ısındırmak gerekiyor. Bu koşu ile yapılabilir. Eğer dışırda koşma ihtimaliniz yoksa ev içerisinde veya odadan odaya koşarak tüm kas dokularınızı harekere geçirmelisiniz. Bu işlemi yapmazsanız yapacak olduğunuz kas hareketlerinde yırtılmalar meydana gelebilir. İlk olarak ısınma koşu ile başlıyoruz.

10 dakikalık bir ısınma koşusundan sonra ;

eller-basta

Ellerinizi başınızın arkasına kilitledikten sonra, öne doğru sağa ve sola kollarınızı çevirin bu hareker sizin göğüs kaslarınızı masaj için hazırlamaktadır. 20 sağa 30 sola göğüslerinizdeki hareketi hissederek toplam 40 tekrar yapın.

eller-ayaklara-hareketi

Yukarıdaki resimde gördüğünüz hareket sizin göğüs kaslarına etki edecektir. Bu hareketi yine aynı şekilde sap eliniz sol parmak ucuna, sol eliniz sağ ayak parmak ucuna gelecek şekilde yapınız.

gogus-salistirma

Yukarıda gördüğünüz göğüs çalıştırma hareketlerini de 20 şer tekrar yapıyoruz.

Buraya dikkat: Bu harekerler sizin göğüs masajı öncesi tüm göğüs kaslarınızın hareketlenmesi, kan akışının hızlanması ve kas gelişimi için masaj öncesi yapmanız gereken hareketlerdir. Bunlara ilave olarak bir havlu ile iki elinizle sıkıca tutarak sağa sola, yukarı aşağı gibi veya diğer göğüs çalıştırıcı hareketleri yapabilirsiniz.

Uygulamamaızı tamamladıktan sonra göğüs masajı için bize gerekli olan krem veya bitkisel yağlardır. Bu konuda yapılan en büyük hatalar ise bakım kremlerinin kullanımıdır. Bize gereken rahatlatıcı ve kan akışını hızlandırıcı masaj yağları veya masaj kremleridir.

Bunları temin ettikten sonra; genelde hanımlar göğüsleri için kullandıkları krem ve yağları sütyen çıkarmadan sütyen altından ovuşturarak kullanır ve büyümelerini bekler. Bu ağaç kökü değil suladıkça büyüsün..

Göğüs büyütme masjını oturarak veya ayakta yapıyoruz.!

Sütyenimizi çıkarıyoruz ve her iki göğüs özgür olacak rahatca hareket etmeli. Sol elimizle sağ göğsümüzü ürününüzle ile kremliyoruz ve bunu bütün olarak yapıyoruz. İyice yağın işlemesi gerekmektedir.  Bu işlemin ardından aynı şekilde sağ elimizle sol göğsümüzü iyice masaj ürünü ile doyuruncaya kadar yoğuruyoruz.

Tamamlanan bu işlemlerin ardından 5 dakika kadar bekliyoruz ki göğüs gözenekleri tam olarak yedirilsin.

Şimdi iki elimizi önceki masaj hareketi gibi değil tam tersi olarak sağ el sağ göğüste, sol el sol göğüste olacak şekilde tutuyoruz. Resimde görüldüğü gibi kadının dol eli şekli gibi sağ elimizide aynı şekilde göğüs altlarından tutuyoruz ikisini aynı anda.

masaj-gogus-parmaklar

Her iki elimizide yukarıya doğru göğüsleri tam avuçlarakarak ve iki yana doğru önce yukarıya sonra avuç ileriyle ikisini de birleştirir gibi birbirine yaklaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareket masaj tekniği tüm göğüs kaslarını harekete geçirecek yaydığı ısı, kan akışı artacaktır. Bu uygulamayı 20 tekrar yapın.

Bittikten sonra göğüslerinizi boşa bırakın ve iki elinizle sallamaya çalışın hani elinize aldığınız birşeyi tartarmış gibi alttan avuçlarınız içerisine alarak yapın. Bu işlemin ardından göğüsleriniz tam olarak masaja doymuş ve yağları iyice yemiş olacaktır.

Son olarak; göğüs masajımızı sanki göğüslerimizi bozmuş gibi yeniden düzenler gibi iki elimizle aynı anda yerine yerleştirme yapıyoruz bir nevi tüm kas dokularını rahatlatıyoruz.

Bu işlemlerin ardından 5 dakika göğüsleri rahat bırakarak duşa girebilirsiniz. Duşunuzu sıcak su ile yapın.

Aşağıdan yorum bırakmayı unutmayın!3 Replies to “Göğüs büyütme masajı nasıl yapılır, masajla göğüs büyür mü resimli (meme büyütme masajı)

 1. Denedim ben bunuu. İlk gün şiddetli göğüs bölgemde ağrılar oldu ve göğüs kaslarım kasıldı bugün yapmadım ama şunu söylim devam ederseniz ilk gecenın sabahında göğüs bölgenizdeki ağrıları hissediyorsunuz. Hamlamışım ben çok ağrı oldu ama çok faydalı ve doğal muhakkak denemelisiniz. tşekkür edrim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir