KADIN

Gögüs büyütme, gögüs büyütme ameliyat fiyatları 2017

Gögüs büyütme, gögüs büyütme ameliyat fiyatları 2017

Tartışmasız hepimizin bebekliğinde ve bir çok nedenden olayı temas ettiğimiz göğüsler kadınlar için çok önemlidir. Kadınların yapılarına göre değişim gösteren büyüklük ve küçüklük boyutları kimilerinde fazla büyük küçültme işlemi, kimilerinde ise küçük göğüs ve büyütme işlemi herzaman gündemi meşgul eder ve her zaman yeni tenkik ve ürünler geliştirilir. Çoğu faydasız olsa bile bir kısım ürünler fayda sağlamaktadır.

Memenin olması gereken boyutu kişinin boy uzunluğu, kilosu, omuz, bel ve kalça boyutu ile birlikte göz önüne alınmalıdır. Olmasını istediğiniz boyut belki sizin vücut yapınıza uygun olmayacak bir boyut olabilir. Kadınlarda meme küçüklüğü sorunu genel olarak basitçe uygulanan meme protezi sayesinde ideal ölçülere kavuşmaktadır.

Göğüs protezi nedir?

Memeler için uygulanan bu implantlar boyut ve şekilleri itibari ile faklılıklar göstermektedir. Çoğunlukla dış kısımlarında silikon kılıflar bulunur. Yüzeyleri düz veya pütürlü olabilmektedir. İçerisinde ise serum veya silikon jel bulunur. Bazıları serum ile şişirilirken bazıları ise boyutları ve hacimleri ile sabit haldedir. En çok tercih edilenler ise içerisi jel dolu olan silikonlardır ve ayrıca diğerlerine göre daha iyilerdir.

Silikonlar iki şekildedir;

  1. Damla (anomatik),
  2. Yuvarlak (round).

Düşük, orta ve yüksek alt grupları vardır. İki ayrı modelin seçimi ise meme durumuna göre, estetik görüntüye göre belirlenir.

Meme protezleri;

  1. Koltuk altı,
  2. Meme ucundaki koyu renk ile açık tonun birleştiği noktalar,
  3. Memenin vücutla birleştiği noktalar,
  4. Göbek deliği.

4 ayrı bölümden de yerleştirilebilir. En fazla tercih edilenler ise meme başı tarafındaki koyu renkli kısım ile açık renk dokusunun birleştiği noktalar ile meme dokusunun vücut birleşimi ile kesiştiği noktalardır.

Meme büyütme ameliyatı 2017 yılında da aynı uygulamalarda ve bir ile bir buçuk saatlik bir operasyon sonucunda takılmaktadır. Ameliyat sonrasındaki ağrı düşük seviyededir. Ameliyata alınan hasta aynı gün taburcu edilebilmektedir. 1 haftalık süreç içerisinde normal yaşantısına dönmektedir.

Hamilelik ve bebek emzirme ile herhangi bir sorun yaşanmaz.

2017 yılında da meme büyütme ameliyat fiyatları gözle görülmeden ve muayene edilmeden fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. Kişinin vücut şekline göre; boy, kilo, omuz genişliği, bel ve kalça ölçülerine göre ideal göğüs boyutları hesaplanarak hesaplamalar ve takılacak malzeme seçimi ardından fiyat tutarı belirlenmektedir.

İrtibatlar ve telefon numaraları:

  • Mare Clinic: 0212 351 02 00
  • Estecenter: 0 212 220 0 800
  • Avrupamed: 0212 909 29 18


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir