DÜNYA

Gizli seks görüntüleri çıkan kadın intihar etti

Gizli seks görüntüleri çıkan kadın intihar etti

İtalya’da yaşanan olayda, seks görüntüleri internet ortamında yayılan kadın, yıllarca verdiği sevişme görüntüleri kaldırma çabasını başaramayınca intihar etti.

İtalya’da ismi ‘Tiziana‘ olarak tanınan 31 yaşındaki kadının sevişme sırasında çekilen görüntülerini hem erkek arkadaşına hem de başka 3 erkeğe daha yollayan kadın, görüntüleri internet üzerinde paylaşılınca herkes tarafında izlendir.

İlk adını değiştirmek istedi

Milyonlarca kişinin izlediği gizli video görüntüleri yüzünden tacizlere uğramasına neden oldu. İlk işini kaybeden Tiziana daha sonra evini değiştirerek adınında değişmesi için mahkemeye başvuru yaptı. Görüntülerin hızla yayılması insanlar arasında bolca paylaşıma ve yoruma neden olmasından kaldırılamadı.

Yaptığı başvuru da  “unutulma hakkı” elde etmiş, Facebook ve arama görüntüleri kaldırma emri verilmişti.

Yaptığı başvurunun ardından mahkemece 20 bin euro mahkeme masrafları ve  İtalyan medyası bu cezayı ‘son hakaret’ diye tanımlamıştı.  BBC’nin haberine göre; Tiziana Napoli yakınlarındaki Mugnano’da halasının evinde intihar etti. Görüntülerin Facebook, WhatsApp ve diğer sosyal medya platformlarında yayılmasından bir buçuk yıl sonra savcılar, Tiziana’nın ölümüyle ilgili soruşturma başlattı. Dört erkek ise, karalama suçlamasıyla şimdi soruşturma altında.

tiziana-1 tiziana-2 tiziana-3

seksi-goruntu seksi-goruntulerBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir