MAGAZİN

Gizem Karaca, yeni filmi için hazırlıklara başladı

Gizem Karaca, yeni filmi için hazırlıklara başladı

Yaz ayı boyunca ağustos böcekleri gibi Çeşme, Bodrum yattılar, uzandılar, yuvarlandılar şimdi yeni film için kolları sıvadılar.

Yeni bir sinema filmi projesi olduğunu söyleyen Gizem Karaca’nın heyecanı gözlerinden okunuyordu. Gizem Karaca, yeni filmiyle ilgili şu bilgiyi verdi: “Filmin adı ‘Ay Lav Yu Tu.c’. Ben bu filmde başrol oynayacağım. Sermiyan Midyat’ın ‘Ay Lav Yu’ filminin devamı niteliğinde. Çekimleri Ürgüp’te gerçekleştireceğiz. Ben filmde doğu şivesiyle konuşacağım ve bu benim için bir ilk olacak.”

FİGÜRANLARA GÜN DOĞDU

Tabi yeni film demek figüranlar için para kazanmak demek. Figüranlar dizide yer alırsa para kazanıyor, sahnelerde konuşursa birazcık daha yüksek para alıyorlar. Hani keşfediliriz belki hayalleri sürmeye devam edecek. Ajanslar şimdi kayıtlı üyelerine SMS atacak hadi gelin yeni film için umut doğdu diyecek herkes para kazanıyor olacak.

Yoksa siz hala keşfedilmeyi mi bekliyorsunuz? Valla biz size diyelim. Sizi kimse keşfetmez. Bizim Ülkemizin yönetmenlerinde bu kafa oldukça böyle yetenek aramaz.. Gündem arar.. Bodrum, Çeşme, Marmaris sahillerinde bikini mayolu sansasyon yaratmadığınız süzece bu iş olmaz. Hani o film teklifleri sana gelse onların alacağı ücretin %10’una bile razı olursun yeteneklerini sergilemek istersin ama nafile.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir