GENEL

Gazi Mahallesi’nde Taksi şoförü Şeref Çakırmanoğlu öldü

Gazi Mahallesi’nde Taksi şoförü kurşunların hedefi oldu

Gazi Mahallesi’nde izinsiz gösteri sırasında silahla vurulan taksi şoförü hayatını kaybetti. Göstericilerin molotofkokteyli attığı İETT otobüsü de kullanılamaz hale geldi.

istanbul Sultangazi’de izinsiz gösteri sırasında silahla vurulan taksi şoförü yaşamını yitirdi.

Gazi Mahallesi Adem Yavuz Caddesi’nde toplanan ve aralarında maskeli kişilerin de bulunduğu bir grup, slogan atarak izinsiz gösteri yaptı.

Göstericiler yoldan geçen İETT otobüsünü durdurarak, şoför ve yolcuları indirdi. Şüphelilerin molotofkokteyli attığı otobüste yangın çıktı.

Olay yerine polis ekiplerinin gelmesi üzerine göstericiler ara sokaklara kaçarken, itfaiye ekipleri köpüklü suyla otobüsteki yangını söndürdü. 

Taksi şoförü hayatını yitirdi

Bu arada, göstericiler seyir halindeki bir taksiyi durdurmak istedi. Taksi şoförü Şeref Çakırmanoğlu aracıyla kaçmak isterken silahla ateş açılması sonucu kolundan ve karnından yaralandı. Özel bir tıp merkezine kaldırılan Çakırmanoğlu, yaşamını yitirdi.

Emniyet yetkilileri, olayın, güvenlik güçlerinin henüz bölgeye ulaşmadığı sırada yaşandığını ve taksi şoförünün göstericiler tarafından açılan ateşle hayatını kaybettiğini ifade etti.

Olayla ilgili 4 kişinin gözaltına alındığı, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.  Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir